Отримати допомогу

Щорічно 15 лютого по всій планеті відзначається Всесвітній день онкохворої дитини

 
 
Щорічно 15 лютого по всій планеті відзначається Всесвітній день онкохворої дитини. Засновником дня виступила Всесвітня конфедерація батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO) в 2001 році.
Дитяча онкологія є однією з найгостріших проблем у сучасного світі. Від онкологічних захворювань на планеті помирає дуже багато дітей, та майже 180 тисячам ставлять що року страшний діагноз «рак».
Основна мета цього дня – є прилучення уваги якомога більше людей щодо проблем дитячої онкології.
“Дитячий рак – це лише частина світових проблем, пов’язаних з раком, але для дітей та їх сімей це питання надії, мужності та рішучості, це різниця між життям і смертю.
15 лютого-це не день відчаю, а свято перемоги малюків і дорослих, лікарів, родичів хворих і всіх, хто не байдужий до чужого горя, над страшною недугою – злоякісними пухлинами.
Будь-якої профілактики онкологічних хвороб ніде у світі немає, тому на першому плані має бути турбота про здоров’я. Дитині необхідне здорове збалансоване харчування, повноцінний сон, зведене до мінімуму спілкування з комп’ютером та мобільним телефоном, регулярні прогулянки на свіжому повітрі та профілактичні огляди у лікаря з обов’язковим загальним аналізом крові.
Боротьба з онкологічними захворюваннями є складною соціальною проблемою, тому дуже важливо поліпшити інформування суспільства щодо проблеми дитячих онкологічних захворювань.
 
Тож не будьмо байдужими для дітей з онко!