Отримати допомогу

Звіти Фонду

Звіт про допомогу для Кошельник Владислава

Від 08.06.2021

Шановні благодійники, дякуємо за те, що подарували шанс Владиславу Кошельнику і він нарешті пройде курс лікування у центрі “Вільний Рух”.
Допомога кожного – величний вклад у розвиток цього особливого хлопчика.
Від щирого серця – СПАСИБІ!

Звіт про допомогу для Одеського міського будинку

Від 04.06.2021

Хочемо повідомити що збір для Одеського Міського Спеціалізованого будинку дитини номер 1 закрита перша частина допомоги. Завдяки вашій допомозі дітки, які обмежені батьківським теплом та увагою отримали безліч цікавих, розвиваючих іграшок. Також було доставлено багато побутових речей, для того щоб зробити проживання малят більш комфортним.
Хочеться ще раз від щирого серця подякувати за ваше добро. Пам’ятайте що воно завжди повертається!

Форма для команди “Авангард”

Від 28.05.2021

Команда “Авангард” представляє Житомир на всеукраїнських змаганнях. Мав за честь зустрітися та передати від імені благодійного фонду “Рідні люди” нашим молодим спортсменам нову форму. Вірю, що на них чекає вилике майбутнє . Сподіваюсь, що одного дня ми будемо вболівати за них на Олімпійських іграх. Вважаю, що підтримка дитячо-юнацького спорту є дуже важливою. Це майбутнє нашого, великого спорту. Майбутнє нашої країни. Дякую усім, хто допоміг реалізувати цю програму. Ми й надалі будемо підтримувати дитяо-юнацькі команди Житомирщини.

Звіт про допомогу для Товстоп’ят Кирила

Від 27.05.2021

Хочемо Вам повідомити гарні новини. Кошти на реабілітацію для Товстоп’ят Кирила зібрано. Хлопчик пройде необхідну для нього реабілітацію в іпоцентрі Росток Життя, вартість якої 18 000 гривень. Дякуємо Вам наші меценати, що Ви в котре не залишаєтесь осторонь та допомогаєте в цей нелегкий для всіх час. Всім найміцнішого здоров’я. Бережіть себе та рідних.

Звітність про допомогу для Водолажченко Вероніки

Від 27.05.2021

Дякуємо! Дякуємо! Дякуємо!

Кожному хто допоміг зібрати кошти на курс реабілітації у іпоцентрі Росток Життя для чарівної дівчинки Вероніки Водолажченко.
Завдяки кожному, хто долучився частинкою від себе, вдалось зібрати необхідну суму на таку необхідну для дитини реабілітацію. Вартість якої 17 000 гривень.
Дівчинка зможе покращити своє здоров’я та наблизитись до своїх перших самостійних кроків.

Безмежно вдячні кожному з Вас.

Всеукраiнський Великий Бал Благодiйникiв

Від 20.05.2021

13 травня 2021 року о 13″00 на лiтнiй естрадi “Ракушка” (м, Житомир} вiдбудвся Всеукраiнський Великий Бал Благодiйникiв, на який було запрOшено до 100 благодiйникiв з рiзних куточкiв Украiни, а також 450 малозабезпечених родин Житомирщини.БФ “РІДНІ ЛЮДИ” в особі голови Дениса Гречковського, були почесними гостями даного Балу. Голова фонду вручив 110-ти малозабезпеченим сім’ям та дітям з інвалідністю продуктові кошики. Ми і надали будемо підтримувати незахищені верстви населення Житомирщини!

Допомога сім’ї Юрченко

Від 20.04.2021
Нещодавно ми робили пост про пожежу в селі Трубівщина (Яготинський район, Київська обл.) а саме у сїм’ї Юрченко Володимира Валерійовича.
В найкоротший термін ми, завдяки вам, змогли надати потрібну допомогу.
 

Звіт про допомогу для Вишевицької школи інтернат

Від 19.04.2021
Шановні меценати!
 
Ми щиро дякуємо Вам за необхідну допомогу для Вишевицької спеціальної школи Житомирської області.
Завдяки Вашій небайдужості та чуйності ми змогли закупити найнеобхідніші для них речі.
Також приєднуємось до теплих слів директора школи Єсипенко Т. І. Дякуємо, що Ви з нами. Дякуємо, що допомагаєте!……………….
 
 

Звіт про допомогу для Шевченко Олі

Від 13.04.2021

Хочемо висловити найщиріші слова подяки всім хто не залишився осторонь та допоміг зібрати кошти на курс фізіологічної реабілітації для Шевченко Олі в іпоцентрі “Росток Життя” м. Харків.  Завдяки вашій допомозі дівчинка пройде  таку необхідну для неї реабілітацію.