Отримати допомогу

Звіти Фонду

Звіт про збір коштів на реабілітацію для Галицької Вероніки

Від 05.02.2024

Вельми поважні меценати!
Вкотре висловлюємо вам щиру вдячність та безмежну подяку за допомогу в зборі коштів для Галицької Вероніки.
Безпосередньо завдяки вашому сприянню, вдалося зібрати необхідних 35000 гривень, на оплату реабілітації в київському реабілітаційному центрі «Я Є».
Від імені батьків дівчинки та всієї команди благодійного фонду «Рідні Люди» бажаємо вам міцного здоров’я, достатку, процвітання у справах, безмежного запасу енергії, мирного неба та добра!

Подяка від КНЗ «Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»

Від 02.02.2024

Колись Василь Сухомлинський писав: «Серце віддаю дітям». Саме ці слова спали на думку нашим волонтерам, після того як вони відвідали Кмитівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат.
Це те місце де адміністрація школи та педагогічний колектив робить все можливе аби діти з особливими освітніми потребами виховувалися у гарних умовах, вільно здобували знання та змогли соціялізуватися у суспільстві.
Місією волонтерів фонду було вручення подарунків та передача допомоги, яка спрямована на створення середовища для індивідуального розвитку дітей.
Надзвичайно приємно було познайомитися з дітьми, отримати величезну кількістю позитивних емоцій, натхнення та віри реалізувати нові проєкти у майбутньому!

Звіт про збір для Братішко Каріни

Від 25.01.2024

Шановні благодійники!
Безмежно вдячні вам за чергову допомогу для 8-річної Братішко Каріни!
Приносимо щирі слова вдячності кожному, хто долучився та допоміг зібрати кошти для реабілітації в іпоцентрі “Росток Життя”, в сумі – 35000 грн.
Завдяки вашій підтримці Каріна зможе  пройти необхідний для неї курс лікування.
Ми вдячні кожному, хто не лишається осторонь чужої біди та допомагає дітям долати складні недуги. 
Нехай кожна ваша підтримка повертається сторицею вам і вашій родині!

Звіт про допомогу Вознесенському геріартричному пансіонату Миколаївської ОДА

Від 23.01.2024

Доброго дня, шановні благодійники!
Вкотре хочемо висловити всім вам подяку за підтримку у одній із наших програм.
Завдяки вашій допомозі ми змогли закупити необхідні речі для Вознесенського геріатричному пансіонату.
Дякую вам що допомагаєте та вірите в добрі справи!

Ще раз велике спасибі за вашу підтримку, доброту та вагомий внесок у нашу спільну працю.
Разом до перемоги!

Подяка від Шосткинської РВА

Від 18.01.2024

🎁🎁З НАГОДИ НОВОРІЧНИХ СВЯТ
🔷️🔶️Україна переживає найтяжчий час за всю історію своєї незалежності. І вже до Нового року – рукою подати, а українці продовжують жити у воєнній реальності. Цілком логічно, що українські міста та села відмовляються від традиційних святкових заходів із нагоди новорічних свят. Між тим, багато людей переконані, що не можна позбавляти дітей привітань і віри в дива. Завдяки Благодійному фонду «Рідні Люди» у дітей, які знаходяться у обласному центру соціально-психологічної реабілітації м. Шостка з’явилася можливість зустріти Новорічне свято у кольоровому, яскравому вбранні.
👉«Дитячі свята покликані формувати в малюків ініціативність, бажання розкривати себе та свої творчі здібності. Водночас ці свята повинні допомогти дитині впоратися з негативними емоціями та сприяти заряду позитивом», – розповіла керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації Світлана МАКАРЕНКО.

https://www.facebook.com/100050937641386/posts/pfbid02GvedPWBDjv61yApwXx2WJk5dKHcELYPmdVQfGNFxZTJMfqWctodziVUccG6fV36zl/

Подяка від Шосткинської РВА у допомозі дітям, що знаходяться у прифронтовій зоні

Від 18.01.2024

З 24 лютого 2022 року життя українських дітей змінилося назавжди. Сьогодні кожна українська дитина потребує більше підтримки, ніж раніше. Особливо діти з інвалідністю у прикордонній 5-ти кілометровій зоні, де ведуться активні бойові дії. Благодійний фонд «Рідні Люди», який вже не раз співпрацював з Шосткинською районною державною адміністрацією, нікого не залишає без уваги. Сім’ю з Середино-Буди, у якій двоє діточок з інвалідністю, забезпечили базовими потребами.
👉«Ми маємо врятувати й захистити найменших українців. Війна не має вихідних і свят, діти потребують допомоги щодня. Сьогодні на допомогу українцям приходять благодійні фонди», – розповіла тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Оксана ТАРАСЮК.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0Bb9yWtkbmTLHdxCHjh9QfWHumCdoqZA5hpk3Vd1KyeVVS92MZjkmg6Rx4ZeR81tul&id=100050937641386

Звіт про допомогу сім’ї з Шосткинської РДА

Від 11.01.2024

Доброго дня, шановні благодійники!
Вкотре хочемо висловити всім вам подяку за підтримку у одній із наших програм.
Поки наші захисники боронять нас на фронті, ми мусимо робити все, щоб підтримати їх. А також, допомогти їх дітям, які лишилися без батьків…
Завдяки вашій допомозі, ми змогли закупити найнеобхідніші речі, для двох діток інвалідів(вологі серветки, памперси, альбоми для малювання).
До нас звернулася Шостківська Районна Державна Адміністрація із цим запитом – і ми зібрали необхідні кошти за допомогою вашого сприяння.
Дякуємо від усієї душі всім хто долучився і надалі долучається!

Допомога ГО “Квітка ДІЯ”

Від 11.01.2024

Шановні добродії!
Величезне спасибі за вашу щедрість та підтримку у зборі коштів для громадської організації “Квітка дія”.
Завдяки вашій допомозі, ми змогли зібрати достатньо коштів, щоб надати святкові подарунки для нужденних діток.
Ваша щедрість та доброта не мають меж, і ми дуже вдячні за вашу підтримку.
Ви робите світ кращим для цих дітей, які потребують нашої допомоги найбільше.
Ще раз величезне спасибі за вашу участь та внесок у нашу благодійну справу.
Слава Україні!

Допомога сім’ї Подоляк

Від 11.01.2024

Шановні друзі!

Наш фонд хоче висловити щиру подяку за вашу добросердечну підтримку у зборі коштів для багатодітної родини Подоляк.

Ваша щедрість та увага до тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, надихають нас. Завдяки вашій допомозі ми змогли надати необхідну підтримку цій сім’ї, що дало їм надію та відчуття тепла у важкий час.

Ми пишаємося тим, що разом з вами можемо робити добрі справи та впливати на позитивний розвиток подій у житті інших.

Ще раз велике спасибі за вашу підтримку, доброту та вагомий внесок у нашу спільну працю.
Разом ми сила!

Звіт про оплату реабілітації для Сєргєєва Дениса

Від 08.01.2024

Шановні благодійники!
В черговий раз хочемо вам подякувати за вашу оперативну допомогу, що попри такий складний час ви допомогаєте. Завдяки вам ми зібрали необхідну суму на реабілітацію для хлопчика Сєргєва Дениса. Завдяки вам хлопчик зможе пройти чергову реабілітацію для повноцінного розвитку та життя. Ще раз вам щиро вдячні за вашу допомогу та за розуміння. Віримо в те, що ваша доброта не залишиться непоміченою та повернеться вам в стократному розмірі 🙏 Миру всім нам та благополуччя 🙏

Звіт про допомогу КУ “Центр надання соціальних послуг” Грицьківської селишної ради

Від 26.12.2023

Велика подяка вам – шановні благодійники!
Ваша величезна щедрість допомогла нам спільно розв’язати проблему чотирьох сімей з Грицківської селищної ради, які стикнулися з важкими життєвими умовами.
Ви допомогли забезпечити дітей ліжками, матрацами, письмовими столами, шафами та стільцями, щоб вони могли належним чином готуватися до школи.
Вартість такої допомоги склала – 70 000 тис.
Щиро дякуємо за вашу великодушність та активну участь у цій благородній справі!

Звіт про оплату реабілітації для Резнікова Тимофія

Від 26.12.2023

Шановні меценати,
Висловлюємо щирі слова вдячності за
Вашу надзвичайну допомогу та великодушність у зборі 35000 гривень на реабілітацію в центрі «Росток Життя» для Резнікова Тимофія . Ваша підтримка стала важливим кроком у напрямку поліпшення життя маленького хлопчика .
Ми хочемо щиро подякувати Вам за Вашу щедрість та доброту. Ваша безцінна підтримка допомогла нам зібрати кошти для реалізації довгоочікуваної реабілітації для дитини та її сім’ї. Ваш вклад робить можливим краще майбутнє для діток, які потребують підтримки і ми назавжди вдячні Вам за це. Ваша допомога зіграла важливу роль у подоланні труднощів і ми цінуємо Вашу щедрість та довіру !