Отримати допомогу

Про нас

Благодійність. Таке звичне слово, але скільки в ньому сенсу. Кожен з нас хоч раз у житті робив добрі справи. Купував квіти у старенької бабусі, чи книги у дідуся, що стоїть з ранку до вечора у підземному переході, кидав кошти у скриньку на порятунок дитинці, відвозив  іграшки в дитячий будинок. Все це і є  благодійність.

Для кожного з нас, свідомих громадян, благодійність несе в собі лише один сенс – сенс допомогти ближньому. Добро, яке не має причини, не має винагороди , добро, яке з дня на день ми намагаємося робити поза ланцюгами причин і наслідків. Для вирішення більшості соціальних проблем потрібне бажання змін і відповідальність кожного.

Саме з цією метою ми вирішили обєднати наші зусилля і створити нашу організацію «Рідні Люди». З метою змінити життя наших громадян на  краще, щоб в  своїх добрих справах  обєднати більше громадян, щоб допомогти більшій кількості людей. Організацію, яка взяла на себе не просту місію – місію допомагати людям і нести добро у цей світ. Для допомоги нашим діткам, захисникам нашої Батьківщини,  дитячим будинкам і малозабезпеченим сімям.

Голова нашої організації і  її співробітники присвячують фонду і його підопічним власні життя. Наші волонтери завжди готові надати підтримку тим, хто має в ній потребу. Кожного дня ми  полегшуємо долю нужденних.

Тож давайте разом з Вами обєднаємося заради цієї мети, давайте будемо милосердними один до одного, адже милосердя – це величезна сила, що зв’язує і об’єднує людей.
Милосердя зближує сильніше кровного споріднення і відданої дружби. Тільки милосердя здатне закрити очі на фізичні вади і поганий характер людини, і лише милосердя може щиро захоплюватися кожною живою істотою тільки тому, що вона – витвір Творця.

Шановні меценати, Ви можете перевірити неприбутковість нашого фонду в державному реєстрі неприбуткових організацій. Для цього перейдіть  за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/registers/non-profit  та в полі “Код ЄДРПОУ” введіть 41284211