Отримати допомогу

Малозабезпечені сім’ї

Потребують допомоги - 2

Життя – це боротьба!  Хтось сильніший, хтось вправніший, хтось більш вдачливий. Здаватися ніколи не можна. 

Але в житті бувають моменти, коли від тебе не все залежить і ти можеш програти. На превеликий жаль, в нашій країні таких людей багато. Багато сімей, які не мають можливості повністю забезпечити себе та свою родину.

Шкода, але наша держава  не може повністю забезпечувати своїх громадян і піклуватися про їхній добробут І якщо влада не може, то ми зробимо все можливе  для підтримки і допомоги діткам і дорослим з бідних сімей. Окрім багатодітних родин, є сім’ї АТОвців, а також люди з інвалідністю. Всі вони потребують допомоги та доброго слова.

Нехай нещасні матері та пенсіонери ніколи  не стоять біля метро з простягнутою рукою і не просять  у перехожих копійки.
Нехай ніколи нужденна сімя не знає голоду і холоду.

Долучайтеся до нашої місії допомоги малозабезпеченим сім`ям.
Добро, яке Ви робите від серця, Ви робите ,перш за все собі.
Нашому фонду необхідна підтримка небайдужих людей.

І можливо, саме завдяки Вам на одну щасливішу  родину стане більше.

Допомога сім’ям Боярської міської ради.

Київська область, орієнтовна вартість 20 000грн
Шановні благодійники! До нашого фонду за допомогою звернувся виконавчий комітет Боярської міської ради Новосілківський старостинський округ Фастівського району Київської області. На рахунок гуманітарної допомоги сім'ям, які опинилися в складному матеріальному становищі та внутрішньо переміщеним особам. Цим сім'ям необхідні продуктові набори, так як у зв'язку із останніми подіями, вони не можуть забезпечити себе самі. Тому просимо усіх небайдужих людей, давайте не будемо залишатись осторонь та допоможемо їм в цей складний час. Наша допомога потрібна їм зараз, як ніколи!

Збір коштів для сім’ї Шатило

Київська обл. м. Боярка орієнтовна сума 55 000грн
Доброго дня шановні меценати! Термінової допомоги потребує комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Боярської міської ради, звертається до Вас з проханням допомогти у придбанні будівельних матеріалів для здійснення ремонту помешкання багатодітної родини Шатило Світлани, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Їм необхідно закупити: - цемент 4 міш. - пісок 10 міш. - лінолеум на утеплення 30кв.м. - шпаклівка фініш 2 міш. - ґпунтовка 10л. - клей для груби (вогнестійкий) 2 міш. - шпалери на стелю 25 кв.м. - шпалери на стіни (вологостійкі, миючі) 10 рулонів та інше. Приблизно вартість допомоги складає 55 000 гривень. Просимо у такий нелегкий час для нас допомогти цій родині.
Пожертвування завершене

Допомога Попільнянській селищній раді

Житомирська обл. смт. Попільня
Шановні добродії! За допомогою до небайдужих людей звернувся відділ «Служба у справах дітей Попільнянської селищної ради» з проханням допомогти дітям, які лишилися без батьківського піклування. Вони потребують гуманітарної допомоги, а саме допомога у придбанні дитячого та підліткового взуття. Давайте разом зробимо життя цих діток комфортнішим та щасливішим, особливо в такий непростий для всіх нас час.
Пожертвування завершене

Допомога сім’ям Ленковецької селишної ради

Хмельницька обл. орієнтовна сума 50 000 гривень
Вельмишановнi меценати! За допомогою до нашого фонду звернулась Ленковецька сільська рада, з проханням допомогти з придбанням дитячих меблів для чотирьох багатодітних малозабезпечених сімей. Для комфортного проживання цих діток, їх необхідно забезпечити найнеобхіднішим, зокрема: - Двох'ярусні ліжка; -Матрац; -Полиця для книг; -Комп'ютерний стіл; - Комод; Ці сім'ї перебувають у складних життєвих обставинах та під соціальним супроводом. Давайте не будемо лишатись осторонь та допоможемо зробити життя дітей кращим та комфортнішим.
Пожертвування завершене

Допомога сім’ї Лездорф

м Слов'янськ , орієнтовна сума 6 000 гривень
У зв'язку з важким становищем в країні, доплмоги потребує дуже багато сімей, які проживають в самому екваторі військових дій. До нашого фонду звернулась сім'я Лездорф, вони потребують самого необхідного: ліки (валідол, корвалол, детралекс, предуктал); засоби особистої гігієни; продукти тривалого зберігання. Звертаємось до всіх небайдужих за допомогою для цієї родини.
Пожертвування завершене

Збір коштів для допомоги сім’ї Красношлик

Дніпропетровська область, орієнтовна сума 5 000 гривень.
Вельмишановні благодійники! До фонду за допомогою звернулась сім'я Крашношлик, в якій виховуються чотири малолітні дитини. У зв'язку з ситуацією в країні, батьки залишилися без роботи та засобів існування. Фінансові можливості родини вичерпані, тому вони звертаються до всіх небайдужих людей з проханням допомогти в зборі коштів на придбання засобів гігієни, дитячих сумішей та продуктів харчування. Давайте не будемо лишатися осторонь та разом допожемо цій родині.
Пожертвування завершене

Допомога сім’ям Новосельцевим та Лапським

м Житомир орієнтовна поставка 6 000 гривень
Шановні благодійники! Висловлюємо щиру подяку за вашу підтримку для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Завдяки вашій фінансовій допомозі було зібрано кошти та придбано підгузки для дітей. Безмежно вдячні за те, що допомогли в зборі коштів та полегшили мамам догляд за їхніми дітьми.
Пожертвування завершене

Допомога сім’ям Калініченко, Павленко, Большиковим.

Черкаська, Сумська, Одеська області, орієнтовна сума 20 000 гривень
Вельмишановні благодійники! До фонду за допомогою звернулись три сім’ї переселенців, які в зв’язку з військовими діями опинилися в складному матеріальному становищі та на даний час проживають в Черкаській та Київській областях. Ці сім’ї перебувають в складних життєвих обставинах та потребують найнеобхіднішого, зокрема: -Продуктові набори -Предмети гігієни -Канцелярію для дітей -Ліки Зараз в умовах війни ці сім’ї не можуть потрапити до своїх домівок, тому давайте не будемо залишатись осторонь та допоможемо їм в цей складний час.
Пожертвування завершене

Збір для малозабезпеченних сімей

Хмельницька область
Вельмишановні меценати! За допомогою до нашого фонду звернулась Ленковецька сільська рада, з проханням допомогти з придбанням дитячих меблів для чотирьох багатодітних малозабезпечених сімей. Для комфортного проживання цих діток, їх необхідно забезпечити найнеобхіднішим, зокрема: - Двох’ярусні ліжка; - Матрац; - Полиця для книг; - Комп’ютерний стіл; - Комод; Ці сім’ї перебувають у складних життєвих обставинах та під соціальним супроводом. Давайте не будемо лишатись осторонь та допоможемо зробити життя дітей кращим та комфортнішим.
Пожертвування завершене

Збір на реамобіль для Свєженцової Вікторії

Одеса
До фонду із надзвичайно терміновим прохання звернувся Ніпрокін Юрій Анатолійович. Їхня родина 7 серпня потрапила у ДТП на шосе Київ–Одеса. Внаслідок цього ДТП найбільше постраждала його дружина – Свєжєнцева Вікторія Євгенівна. Їй зробили дороговартісну операцію вартістю 200 000 гривень. На даному етапі лікування пані Вікторія потребує транспортування реамобілем із Києва до Южного (де вона проживає). Транспортування коштує – 14 000 гривень. Сім’я не має коштів щоб оплатити транспортування, так як ще необхідно оплачувати 2-х тижневе лікування у клініці, доба якого вартує 1 400 гривень
Пожертвування завершене

Прохання про допомогу для сім’ї Одинець

с.Левків Житомирської обл. 30.000 тисяч грн.
Пожежа - це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні витрати. На жаль, так і сталося на Житомирщині в селі Левків сім'ї Одинець. Сталася пожежа на яку потрібно великі витрати. Наш фонд хоче надати допомогу у вигляді: 1. Балки 4м- 6 штук 150*150 2. Крокви 6м- 22шт 160*60 3. Бантина 4м - 11шт 140*50 4. Шалевка доска 2-куб. 100*25(обрізна) 5. Металочерепиця - 140м.кв Внаслідок пожежі у будинку неможливо жити. Просимо Вас наших благодійників допомогти цій родині. За кожну надану допомогу щиро вдячні. Вартість допомоги 30 000 гривень.