Отримати допомогу

Малозабезпечені сім’ї

Потребують допомоги - 1

Життя – це боротьба!  Хтось сильніший, хтось вправніший, хтось більш вдачливий. Здаватися ніколи не можна. 

Але в житті бувають моменти, коли від тебе не все залежить і ти можеш програти. На превеликий жаль, в нашій країні таких людей багато. Багато сімей, які не мають можливості повністю забезпечити себе та свою родину.

Шкода, але наша держава  не може повністю забезпечувати своїх громадян і піклуватися про їхній добробут І якщо влада не може, то ми зробимо все можливе  для підтримки і допомоги діткам і дорослим з бідних сімей. Окрім багатодітних родин, є сім’ї АТОвців, а також люди з інвалідністю. Всі вони потребують допомоги та доброго слова.

Нехай нещасні матері та пенсіонери ніколи  не стоять біля метро з простягнутою рукою і не просять  у перехожих копійки.
Нехай ніколи нужденна сімя не знає голоду і холоду.

Долучайтеся до нашої місії допомоги малозабезпеченим сім`ям.
Добро, яке Ви робите від серця, Ви робите ,перш за все собі.
Нашому фонду необхідна підтримка небайдужих людей.

І можливо, саме завдяки Вам на одну щасливішу  родину стане більше.

Прохання про допомогу для сім’ї Одинець

с.Левків Житомирської обл. 30.000 тисяч грн.
Пожежа - це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні витрати. На жаль, так і сталося на Житомирщині в селі Левків сім'ї Одинець. Сталася пожежа на яку потрібно великі витрати. Наш фонд хоче надати допомогу у вигляді: 1. Балки 4м- 6 штук 150*150 2. Крокви 6м- 22шт 160*60 3. Бантина 4м - 11шт 140*50 4. Шалевка доска 2-куб. 100*25(обрізна) 5. Металочерепиця - 140м.кв Внаслідок пожежі у будинку неможливо жити. Просимо Вас наших благодійників допомогти цій родині. За кожну надану допомогу щиро вдячні. Вартість допомоги 30 000 гривень.
Пожертвування завершене

Всеукраїнський Великий Бал Благодійників

Житомир
13 травня 2021 року о 13"00 на лiтнiй естрадi "Ракушка" (м, Житомир} вiдбудвся Всеукраiнський Великий Бал Благодiйникiв, на який було запрOшено до 100 благодiйникiв з рiзних куточкiв Украiни, а також 450 малозабезпечених родин Житомирщини.БФ "РІДНІ ЛЮДИ" в особі голови Дениса Гречковського, були почесними гостями даного Балу. Голова фонду вручив 110-ти малозабезпеченим сім'ям та дітям з інвалідністю продуктові кошики. Ми і надали будемо підтримувати незахищені верстви населення Житомирщини!