Отримати допомогу

Малозабезпечені сім’ї

Потребують допомоги - 0

Життя – це боротьба!  Хтось сильніший, хтось вправніший, хтось більш вдачливий. Здаватися ніколи не можна. 

Але в житті бувають моменти, коли від тебе не все залежить і ти можеш програти. На превеликий жаль, в нашій країні таких людей багато. Багато сімей, які не мають можливості повністю забезпечити себе та свою родину.

Шкода, але наша держава  не може повністю забезпечувати своїх громадян і піклуватися про їхній добробут І якщо влада не може, то ми зробимо все можливе  для підтримки і допомоги діткам і дорослим з бідних сімей. Окрім багатодітних родин, є сім’ї АТОвців, а також люди з інвалідністю. Всі вони потребують допомоги та доброго слова.

Нехай нещасні матері та пенсіонери ніколи  не стоять біля метро з простягнутою рукою і не просять  у перехожих копійки.
Нехай ніколи нужденна сімя не знає голоду і холоду.

Долучайтеся до нашої місії допомоги малозабезпеченим сім`ям.
Добро, яке Ви робите від серця, Ви робите ,перш за все собі.
Нашому фонду необхідна підтримка небайдужих людей.

І можливо, саме завдяки Вам на одну щасливішу  родину стане більше.

Пожертвування завершене

Допомога сім’ї з Шосткинської РВА

Сумська область, м. Шостка.
Шановні меценати! На даний момент кожна українська дитина потребує більшої підтримки ніж раніше, особливо діти з інвалідністю, які проживають у 5-ти кілометровій зоні, де ведуться активні бойові дії. Тому просимо підтримати сім'ю із Середино-Буди (Сумська область) у якій проживає двоє дітей з інвалідністю. Вони потребують продуктів харчування, засобів гігієни та канцелярію. Просимо кожного долучитися та допомогти!
Пожертвування завершене

Допомога сім’ї Юхта

м. Стрий Львівська область
Шановні благодійники ! Звертаємось до Вас нині за допомогою для сімʼї ВПО ,яка вимушена була покинути рідний дім .Родина з Донецької області з міста Часів Яр . За допомогою звернулась мама двох дівчат Юхта Олена Петрівна з проханням допомогти їм найнеобхіднішим, а саме продуктами харчування,памперсами для найменшої доні якій 2 роки. Засобами гігієни та пральним порошком.Наближаються свята ,тому давайтеся подаруємо диво родині яка постраждала внаслідок війни.
Пожертвування завершене

Допомога для Шосткинської РВА

Сумська область, м. Шостка.
Шановні меценати! Втрата найріднішої людини – це найскладніше випробування, яке припадає у житті, особливо у період війни. Людське життя цінується по-інакшому, тому одне з найважливіших завдань, яке припадає на людську долю – це підтримка, прояв поваги та взаємодопомоги! Отже, у період передріздвяних свят, коли в глибині душі жевріє надія, віра у дива та доброта, ми просимо кожного мецената долучитися до привітання дітей загиблих(померлих) Захисників та Захисниць України Шосткинського району. Це 90 дітей яким ми закупимо шоколадні подарунки та канцелярські набори. Долучаймося, тому що наша сила у взаємодопомозі та обʼєднанні!
Пожертвування завершене

Допомога ГО “КВІТКА ДІЯ.”

Харківська обл, м. Люботин. Орієтовна сума 70 000грн
Шановні благодійники! Звертаємось нині до Вас за допомогою для ГО «Квітка Дія» з проханням допомогти в отриманні гуманітарної допомоги у вигляді солодких подарунків для 109 дітей віком від народження до 9 років та подарунки для дітей віком від 9 до 15 років в кількості 109 Просимо кожного доєднатися до участі та навіть в час пітьми подарувати для дітей свято, адже вони заслуговують на нього. Давайте разом сіяти добро, і робити цей світ кращим.
Пожертвування завершене

Допомога КУ “Центр надання соціальних послуг” Грицьківської селишної ради

Хмельницька область, смт. Гриців. Орієнтовна сума 155 000 гривень
Поважні благодійники! Однією із проблем, яка потребує розв'язання у нашому суспільстві – це родини, які живуть у складних життєвих обставинах. Чотири сім'ї із Грицківської селищної ради – це ті, хто підпадає під ці обставини. Вони виховують дітей, які не забезпечені елементарними речами. Дітям необхідні: ліжка, матраци, письмові столи, шафи, стільці, щоб бути належно підготовленими до школи. Що кожен із нас може мінімально зробити – це допомогти, тому долучайтеся до збору!
Пожертвування завершене

КУ “Центр надання соціальних послуг” Боярської міської ради

м. Боярка. Орієнтовна вартість 200 000грн
Шановні добродії! До нашого фонду, за допомогою, звернулась комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Боярської міської ради з проханням забезпечити дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, сім'ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, рюкзаками та канцелярією до школи: - зошити - щоденники - пенали - кольорові олівці - рюкзаки - фломастери та інше.
Пожертвування завершене

Допомога сім’ї Подоляк

м. Боярка. Орієнтовна вартість 21 000грн.
Вельмишановні благодійники! У період Великої війни ми все частіше розпочали вживати слово "допомога". Ми допомагаємо тим, хто захищає нас, допомагаємо дітям із різними хворобами, допомагаємо лікарням, які постраждали внаслідок обстрілів, а також родинам, які залишились без домівки. Родина Подоляк Вікторії Василівни стикнулася із тим, що опинилася у складних життєвих обставинах. Їм необхідне помешкання, яке продовжуватиме український рід, а щоб це втілити потрібні будівельні матеріали, а саме: фарба інтер'єрна для стелі, монтажна піна, шпалери, двері з коробкою, пластикове підвіконня, тощо. Просимо кожного долучитися та допомогти!
Пожертвування завершене

Допомога людям похилого віку

м. Боярка. Орієнтовна вартість 133 000грн
Нашої з Вами допомоги потребує комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Боярської міської ради. Зараз вони опукуються людьми похилого віку (частково ВПО), яких 85 осіб. Так як вже скоро закінчується літо та буде похолодання, то вони потребують подушки, пледи та комплекти постільної білизни. Бажають отримати допомогу до 1 жовтня, в який відмічається Міжнародний день людини похилого віку. Давайте не будемо байдужими та допоможемо людям похилого віку спати в теплих ліжечках! Всім дякую!
Пожертвування завершене

Допомога ГО “КВІТКА ДІЯ”

Харківська обл. Орієнтовна вартість поставки 205 000 тисяч гривень.
Шановні благодійніки! До нашого фонду за допомогою звернулася ГО «КВІТКА ДІЯ». Ця громадська організація допомагає людям Харківської області, що потребують гуманітарної допомоги. На даний момент вони опікуються 150-ма родинами, а саме сім‘ї з дітьми. Зараз вони потребують деякі продукти харчування та засоби гігієни, а саме: -шампуні дитячі та дорослі -зубні пасти та щітки -дитяче харчування -чай, какао, солодощі та кукурудзяні пластівці А також дитячі памперси, вологі серветки, пральний порошок та ін. Орієнтовна вартість поставки – 205 тис гривень.
Пожертвування завершене

Допомога Чернігівській обласній дитячій лікарні.

Чернігівська область, орієнтовна сума другої поставки 450 000грн
Доброго здоров'я, добродії! Вашої з нами допомоги повторно потребує  КНП  "Чернігівська  обласна  дитяча лікарня". Для безпечного та тривалого  перебування діток та продовженням лікувального  процесу необхідно   провести ремонтні роботи підвального  приміщення. Медичний заклад  своїми силами трішки  облаштував приміщення, але на даний час вони все ще не є задовільними для перебування. Перш за все необхідно налагодити систему вентиляції та провести  каналізацію .   Необхідні будівельні матеріали, орієнтовна вартість яких – 450 000 гривень. Просимо кожного не бути байдужим та допомогти лікарям здійснювати їхню роботу!
Пожертвування завершене

Допомога сім’ї Кубаревих

Вінницька область. Орієнтовна вартість 37 000 грн
Шановні добродії! За допомогою до нашого фонду звернулась багатодітна родина Кубаревої Наталії із Запорізької області, яка втратила свою домівку і наразі проживають в Вінницькій області, але будинок не придатний для проживання. Наразі відкрито збір коштів на закупівлю: бойлера, сантехніки та будівельних матеріалів, приблизна вартість яких становить 37 000 гр Будемо вдячні за допомогу!
Пожертвування завершене

Допомога сім’ї Григоренко

Запорізька область
Добрий день. Шановні чуйні люди, до нашого благодійного фонду звернулась за допомогою сім'я Григоренко. Це родина, яка була вимушена покинути свій дім та переселитися із Запоріжжя до Нововолинську. Родина просить про допомогу самих необхідних речей, таких як : Харчових наборів Засобів гігієни Побутової хімії Та канцелярії для дітей Тому ми просимо кожного не бути осторонь та по мірі можливості допомогти сім’ї, яка опинилась в такій ситуації. Разом до перемоги.