Отримати допомогу

Діти

Потребують допомоги - 2

Однією з основних цілей нашої організації є допомога маленьким підопічним фонду, які  мають тяжкі невиліковні захворювання.

Хтось із цих діток потребує ліків, комусь потрібна реабілітація, але всіх їх об`єднує одне – надія на дитинство без болю.

На сучасному етапі розвитку медицини, ДЦП повністю невиліковний. Однак проведення своєчасної якісної терапії, занять із психологом, комплексу заходів психофізичного розвитку, масажів та інших процедур дозволяють значною мірою ліквідувати  вплив ДЦП та дати діткам можливість вести повноцінне життя й пізніше адаптуватися в суспільстві.

Наша організація  надає фінансову підтримку дітям, що страждають на ДЦП й потребують медичної реабілітації: масажів, консультацій та занять з психологами, спеціальних процедур. 

Фонд оплачує послуги спеціалістів, проїзд та перебування в містах лікування й реабілітації дітей, батьки яких не мають можливості фінансувати такі трати самостійно.

Але звичайно ж, без Вас, шановні благодійники, наша робота не можлива.
І це таким діткам, Ви можете допомогти вже сьогодні.

Діти – це головне багатство для кожного, а щасливі діти з чарівними дитячими посмішками – це вершина бажань кожного свідомого громадянина.

Ранок обов’язково буде добрим, доки є небайдужі люди!
Долучайтеся до нашої місії ,адже цим діткам так потрібна надія.
Надія, яку може подарувати кожний з нас!

Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Кошельник Владислава

Яготин, 15000 тисяч, 14 років
Друзі! На сьогоднішній день допомога необхідна 14-ти річному Кошельнику Владиславу. Це дуже життє радісна дитина яка мріє жити повноцінним та здоровим життям. Йому поставлено діагноз: спастична диплагія, дитячий церебральний параліч та часткова атрофія зорових нервів.

Збір на реабілітацію для Радько Вероніки

Кривий Ріг 3 роки, 25 000 тисяч
До фонду звернулася мама дівчинки Вероніки Радько. Її дворічна крихітка народилася на 27 тижні і на третю добу у Вероніки стався крововилив у головний мозок... Це все призвело до того що дитині поставлено діагноз: атонічно-астатичний синдром зі стійкими вираженими руховими порушеннями. Вероніці необхідно пройти реабілітацію у центрі "Вільний Рух". Самостійно оплатити реабілітацію мама не може, так як лікується від онкології. Вартість лікування –25 000 гривень.

Збір на реабілітацію для Кошельник Владислава

Яготин, 15000 тисяч, 14 років
Друзі! На сьогоднішній день допомога необхідна 14-ти річному Кошельнику Владиславу. Це дуже життє радісна дитина яка мріє жити повноцінним та здоровим життям. Йому поставлено діагноз: спастична диплагія, дитячий церебральний параліч та часткова атрофія зорових нервів.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітіцію для Водолажченко Вероніки

Харківска область, 8 років, 17000 тисяч гривень
Сьогодні Вашої допомоги потребує 8-ми річна Вероніка Водолажченко. З 6-ти місяців у дитини почали з’являтись прояви відставання психо-моторного розвитку.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Товстоп’ят Кирила

Полтавська обл. 12 років 18.000 тис. Грн.
На сьогоднішній день допомога необхідна 12-ти річному Кирилу Товстоп’яту.  Йому поставлено діагноз: вроджена вада головного мозку, гіпоплазія мигдаликів мозочку, компенсаційна гідроцефалія, атактичний синдром, нижній спастичний парапарез, дизартрія.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Хаустова Георгія

Харківська область, 5 років, 22000 тисячі гривень
На жаль в період пандемії у більшості сімей нажаль важке матеріальне становище і повірте дуже важко коли в твоїй родині ще хвора дитина. Нагадаємо нашу місію - допомогати людям, дітям, школам в скрутному становищі. У нас дуже багато заявок на пошті про допомогу від мам з різних куточків України. І ось нова історія ...
Пожертвування завершене

Збір на ліки для Шевченка Микити

10 років, Донецька обл. 3271 грн.
Зараз потребує 10-річний Шевченко Микита допомоги. Діагноз дитини: віддалені наслідки гіпоксично-ішемічного враження головного мозку та атоктичний синдром. Щоб Микита продовжував сміятися та радіти кожному дню та зміг подолати складні діагнози, йому потрібні дороговартісні препарати а саме:
Пожертвування завершене

Збір на ліки для Любас Демида

Донецька область, 9 років, 8 тисяч 400 грн.
Вашої допомоги потребує 9-ти річний Любас Демид.  Вагітність протікала добре. Всі аналізи були в нормі. Через дуже тяжкі пологи маму хлопчика стимулювали. В результаті в Демида відбулось кисневе голодування головного мозку, на голові була гематома. 
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Шевченко Олі

М.Харків 8 років
Оленька Шевченко – така бажана та очікувана дівчинка у родині. Проте народилася передчасно на 30 тижні вагітності і провела 8 днів під апаратом ШВЛ. Після цього лікарями було введено вакцину БЦЖ, яка запустила процес який призвів до того що Олі поставлено діагноз: спастичний тетрапарез і симптоматична міоклонична епілепсія. Дівчинка проходить кожного року велику кількість реабілітацій і розвивається. Наступний курс лікування необхідно пройти у іппоцентрі "Росток Життя". Вартість – 17 000 гривень. Для мами це великі кошти так як дитину виховує сама, а курс лікування – це шанс бути здоровим та жити повноцінно. Нехай ваша небайдужість врятує життя Олі Шевченко.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію – Поліщук Мілані

Кривий Ріг 5 років
Підтримки та допомоги потребує Мілана Поліщук. Ця 5-ти річна красуня народилася у гіпоксії та під час складних пологів і після низки обстежень лунає діагноз: ДЦП, спастичний парапарез та затримка психомовного розвитку. Протягом 3-х років Мілана пройшла безліч реабілітацій і завдяки цьому дівчинка вміє сидіти без опори, повзає та ходить тримаючись за ручку. Для того щоб і надалі розвиватися необхідна реабілітація у Корекційному центрі "Тім". Вартість – 13 000 гривень. Кожен із нас може допомогти Мілані подолати складний діагноз. Не будьмо байдужими та подбаємо про майбутнє нашої нації.