Отримати допомогу

Діти

Потребують допомоги - 2

Однією з основних цілей нашої організації є допомога маленьким підопічним фонду, які  мають тяжкі невиліковні захворювання.

Хтось із цих діток потребує ліків, комусь потрібна реабілітація, але всіх їх об`єднує одне – надія на дитинство без болю.

На сучасному етапі розвитку медицини, ДЦП повністю невиліковний. Однак проведення своєчасної якісної терапії, занять із психологом, комплексу заходів психофізичного розвитку, масажів та інших процедур дозволяють значною мірою ліквідувати  вплив ДЦП та дати діткам можливість вести повноцінне життя й пізніше адаптуватися в суспільстві.

Наша організація  надає фінансову підтримку дітям, що страждають на ДЦП й потребують медичної реабілітації: масажів, консультацій та занять з психологами, спеціальних процедур. 

Фонд оплачує послуги спеціалістів, проїзд та перебування в містах лікування й реабілітації дітей, батьки яких не мають можливості фінансувати такі трати самостійно.

Але звичайно ж, без Вас, шановні благодійники, наша робота не можлива.
І це таким діткам, Ви можете допомогти вже сьогодні.

Діти – це головне багатство для кожного, а щасливі діти з чарівними дитячими посмішками – це вершина бажань кожного свідомого громадянина.

Ранок обов’язково буде добрим, доки є небайдужі люди!
Долучайтеся до нашої місії ,адже цим діткам так потрібна надія.
Надія, яку може подарувати кожний з нас!

Збір коштів на реабілітацію для Вюнсківського Артура

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Шановні благодійники! До фонду звернулась мама трирічного хлопчика – Вюнсківського Артура. Він має складний дігноз – ДЦП, а також затримка психічного та домовленнєвого розвитку. Наразі Артур потребує курсу реабілітації в іпоцентрі «Росток Життя» вартістю 35 000 гривень. Просимо кожного не залишатися осторонь та допомогти Артуру!

Збір коштів на реабілітацію для Зінкевича Яна

м. Київ. Реабілітаційний центр "Бобат". Вартість 30 070 гривень
Вітаємо, вельмишановні меценати! Просимо кожного не оминути наше прохання, а саме – допомогти дворічному Яну Зінкевичу із Одещини. Хлопчику поставлено діагноз: ДЦП дискінетичного типу з вираженими дистонічними атаками. Ян не повзає, не сидить і тому потребує курсу лікування, який запланований у реабілітаційному центрі "Бобат". Вартість – 30 070 гривень. Будемо вдячні за кожну щедрість!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Галицької Вероніки

Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіліогії "Я є". Вартість – 35 000 гривень.
Шановні благодійники! За допомогою звернулася мама 8-річної Вероніки Галицької. У дівчинки гіперкінетична форма ДЦП. Кожна реабілітація, яку проходить Вероніка, дає позитивний результат – зміцнюється опорно-рухова система, зменшується кількість судом. На даний момент дівчинка самостійно не ходить, тому необхідно пройти курс лікування у центрі реабілітації та нейрофізіологї «Я є» у місті Києві. Загальна вартість лікування – 35 000 гривень. Звертаємося до всіх небайдужих і просимо допомогти Вероніці!
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для Братішко Каріни

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Добрий день! Шановні благодійники звертаємось до Вас за фінансовою допомогою в цьому новому році для Братішко Каріни . Давайте цей рік почнемо ще більш підтримувати дітей. Збираємо кошти на лікувальну реабілітацію для Каріни,яка буде проходити в центрі „Росток життя “,яка вартує 35 000 гривень.
Пожертвування завершене

Розпочато збір на реабілітацію для Сєргєєва Дениса

Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіліогії "Я є". Вартість – 35 000 гривень.
Шановні благодійники! Наразі спільної допомоги потребує чотирирічний Сєргєєв Денис. Найзаповітніша мрія Дениса – це самостійно ходити. У хлопчика: спастична диплегія, глухота на обох вушках. Не зважаючи на складність діагнозу, батьки працюють над розвитком Дениса: проходять курси реабілітації, займаються ЛФК та масажем, проте це все потребує величезних зусиль, особливо фінансових. Завдяки попереднім реабілітаціям Денис може пересуватися за допомогою ходунців, але щоб не втратити здобуті навички і розвивати їх далі, Денис потребує регулярних занять. Отже, просимо кожного долучитися та підтримати Дениса, щоб він вчасно пройшов курс реабілітації у Міжнародному центрі реабілітації та нейрофізіліогії "Я є". Вартістю – 35 000 гривень. Ваша допомога рятує не одне життя!
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для Резнікова Тимофія

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Вельмиповажні благодійники! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю, добротою та любов'ю. І надзвичайно важко коли дитина втрапляє у життєву складну ситуацію, як наприклад, недуга...Резніков Тимофій народився під час складних пологів і як наслідок – спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія та груба затримка розвитку. Родина намагається допомогти Тимофію подолати недугу, проходячи планове лікування та курси реабілітацій. Коштів не завжди вистачає, тому змушені звертатися щодо допомоги. Тобто Тимофію необхідно пройти курс реабілітації у іпоцентрі "Росток Життя". Загальна вартість – 35 000 гривень. Долучаймося, тому що наша сила а єдності та взаємопідтримці!
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для Чернолоз Кіри

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Шановні благодійники! До благодійного фонду звернулась мама особливої дівчинки, яка потребує допомоги. Чернолоз Кіра –16-ти річна дівчинка з діагнозом: ДЦП, спастична диплегія зі стійким вираженим порушенням функцій ходіння. Реабілітація, яка обовʼязково, потрібна, запланована в центрі «Росток Життя». Вартість – 35 000 гривень. Просимо кожного не залишатися осторонь та допомогти Кірі пройти курс лікування, який закріпить наявний результат!
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для Коваля Данила

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Наші вітання! Шановні добродії, наразі термінової допомоги потребує особливий хлопчик – Коваль Данило. Він народився на 38 тижні вагітності при ускладнених пологах, тому має діагноз: ДЦП, симптоматична епілепсія та рухові порушення 5 рівня. Данилу 4 рочки і головна мета кожної реабілітації – це самостійні кроки та повноцінна ходьба. Отже, хлопчик потребує курсу в іпоцентрі «Росток Життя». Вартість – 35 000 гривень. Шановні добродії, просимо кожного долучитися та допомогти здійснити маленьку мрію Данила і його родини!
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для Гелетки Георгія

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Шановні добродії! Вкотре звертаємося до Вас щодо допомоги: наразі до благодійного фонду звернулась Гелетка Маргарита – мама 2-річного Гелетки Георгія, який має складний діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, рухові порушення, симпатична епілепсія та дизартричні порушення. Реабілітація спрямована на укріплення опорно-рухової системи, запланована у іпоцентрі "Росток Життя". Вартість – 35 000 гривень. Дуже просимо Вас не залишатися осторонь та допомогти маленькому Георгію!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Соляник Злати

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Вельмиповажні благодійники! Ми впевнені що кожен із Вас щодня робить величезний вклад у розвиток здорової і сильної української нації. Тому просимо кожного і надалі займатися цією благородною справою, наприклад, допомогти Соляник Златі із Харківщини. Їй поставлено діагноз: вроджені вади розвитку головного мозку, стійкі, необоротні рухові порушення опорно-рухового апарату та затримка психомоторного розвитку. Злата, як і всі інші діти хочеться насолоджуватися дитинством, проте недуга не дозволяє. Курси реабілітацій, які вона проходить сприяють боротьбі, але не завжди вистачає коштів. Отже, просимо кожного допомогти Соляник Златі пройти курс у іпоцентрі "Росток Життя". Вартість якого 35 000 гривень. Долучаймося!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Алдабаєва Богдана

м. Київ. Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіології „Я Є“ . Вартість курсу 35 000 грн.
Шановні благодійники! В черговий раз звертаємось до Вас за допомогою в зборі коштів на лікувальну реабілітацію для дитини. Нашої підтримки потребує Алдабаєв Богдан, йому 5 років. Дитина є дуже особлива бо має складний діагноз - синдром Смітта-Лямлі-Опіца. Просимо кожного відкликнутися та допомогти в зборі коштів на лікування яке заплановане у Міжнародному центрі реабілітації та нейрофізіології „Я Є“, вартує воно 35 000 гривень.
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для братів Чикаренко

Харківська обл. 65 600 тисяч гривень, "Росток Життя"
Наші вітання! Шановні добродії, наразі термінової допомоги потребують Чикаренко Роман та Костянтин. 9-ти річний Костя має: вроджену ваду головного мозку, гіпоплазію лобно-скроневих ділянок та гіпоплазію черв'яка мозочку. З 2015 року являється дитиною з інвалідністю. Також 12-ти річний Роман, який з 2011 року являється дитиною з інвалідністю, має діагноз: синдром Дауна. Хлопчики неодноразово проходили дороговартісні обстеження, лікування та курси реабілітації. На даний момент брати потребують пройти курс реабілітації в іпоцентрі "Росток Життя". Вартість – 65 600 гривень. Реабілітація буде спрямована на розвиток самостійності та покращення якості життя. Отже, просимо вас не залишатися осторонь та допомогти Чикаренку Роману та Костянтину!