Отримати допомогу

Діти

Потребують допомоги - 1

Однією з основних цілей нашої організації є допомога маленьким підопічним фонду, які  мають тяжкі невиліковні захворювання.

Хтось із цих діток потребує ліків, комусь потрібна реабілітація, але всіх їх об`єднує одне – надія на дитинство без болю.

На сучасному етапі розвитку медицини, ДЦП повністю невиліковний. Однак проведення своєчасної якісної терапії, занять із психологом, комплексу заходів психофізичного розвитку, масажів та інших процедур дозволяють значною мірою ліквідувати  вплив ДЦП та дати діткам можливість вести повноцінне життя й пізніше адаптуватися в суспільстві.

Наша організація  надає фінансову підтримку дітям, що страждають на ДЦП й потребують медичної реабілітації: масажів, консультацій та занять з психологами, спеціальних процедур. 

Фонд оплачує послуги спеціалістів, проїзд та перебування в містах лікування й реабілітації дітей, батьки яких не мають можливості фінансувати такі трати самостійно.

Але звичайно ж, без Вас, шановні благодійники, наша робота не можлива.
І це таким діткам, Ви можете допомогти вже сьогодні.

Діти – це головне багатство для кожного, а щасливі діти з чарівними дитячими посмішками – це вершина бажань кожного свідомого громадянина.

Ранок обов’язково буде добрим, доки є небайдужі люди!
Долучайтеся до нашої місії ,адже цим діткам так потрібна надія.
Надія, яку може подарувати кожний з нас!

Пожертвування завершене

Збір на операцію для Казімірчука Богдана

Миколаївська область, 11 тисяч 200 гривень
Добрий дня! Казімірчук Богдан народився на 27 тижні вагітності з масою тіла 1.260. Лікувався в Миколаєві. Діагноз встановили одразу і зробили операцію у півтора місяця на очах. На правому оці стоїть кришталик, а ліве око нуль, на ньому зроблено сім операцій, на жаль, треба видаляти око, щоб не втратити зір. Операцію будуть проводити у клініці " Охмадит". Після цього будуть ставити імплант. Вартість його буде становити 11 200 гривень.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Корольової Надії

Кривий Ріг 7 років 16 000 тисяч
Шановні доброчинці! До нас за допомогою звернулась мама 6-річної Корольової Надії. Дівчинка народилась передчасно, на 33 тижні вагітності. Після народження крихітку було переведено у відділ реанімації, де вона пробула 5 днів, а після цього потрапила у відділення новонароджених. У рік і 7 місяців Надійці поставили діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Батьки прикладають максимум сил, щоб донечка росла і розвивалась: пройшли багато курсів реабілітацій, у 2018 році прооперували Надійку за методом Ульзибата. Для того, щоб дівчинка і надалі розвивалась, потрібно пройти черговий курс реабілітації в м. Харкові іпоцентрі «Росток Життя», вартість - 16 000 грн
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Бережного Дениса

Кривий Ріг 6 років 17 000 тисяч гривень
Денис Бережний народився передчасно на 28 тижні вагітності під час складних пологів і це у результаті повпливало на те що у 5-ти річного хлопчика надскладний діагноз: внутрішня гідроцефалія, спастичний тетрапарез та симптоматична епілепсія. Батьки прикладають величезну кількість зусиль для одужання сина, проходячи комплексні реабілітації та щоденно займаючись вдома.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Волкодав Катерини

Харківська область, 5 років, 18.000 тисячі гривень
Вельмишановні добродії! Допомога необхідна 5-ти річній Катерині Волкодав. Дівчинці поставлено діагноз: спастичний церебральний параліч (подвійна геміплегія), рухові порушення 4 рівня по класифікації GFMCS, затримка психомовного розвитку. З кожною реабілітацією дитина розвивається і має гарні покращення: самостійно тримає голову та сидить без опори. На жаль, мама не в змозі оплатити лікування, так як самостійно виховує дівчинку. Наступна реабілітація буде проходити м. Харків в іпоцентрі "Росток Життя". Вартість лікування 18 000 гривень. Просимо не бути байдужими до чужого горя та допомогти дівчинці. Ваша допомога дуже важлива.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Хомич Артема

Харківска область, 6 років, 15000 тисяч гривень
За допомогою звернулась мама 6-ти річного Артема Хомич. В 3 рочки дитині поставлено діагноз: дитячий аутизм. Пройдено безліч реабілітацій і з кожним курсом є дуже гарні результати: Артем вміє самоймтійно їсти, вдягатись та вчиться вимовляти слова. На жаль, в батьків не вистачає коштів, а для того щоб прогрес розвитку не зупинявся потрібно проходити вчасно лікування. Зараз Артему необхідно пройти курс іпотерапії у центрі «Росток Життя» Вартість – 15 000 гривень. Прохаємо Вас як небайдужих людей допомогти Артему в майбутньому жити нормальним життям.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Дубини Вероніки

Кривий Ріг, 1,6 років. Томатіс - 17.000 тисяч гривень
Крихітній Вероніці Дубині лише один рік та шість місяців, проте вона вже змушена боротися за місце під сонцем. ДЦП, атонічно-атактичний синдром з вираженими руховими порушеннями – це складна хвороба, яка не дозволяє крихітці насолоджуватися життям. Для того щоб подолати хворобу необхідно невпинно працювати, проходячи різні типи реабілітацій. Центр "Томатіс" є одним із перших хто допоможе Вероніці вступити у боротьбу із ДЦП. Просимо Вас, вельмишановні благодійники, подарувати разом з нами місце під сонцем Вероніці Дубині, адже, малесеньке янголятко заслуговує цього.
Пожертвування завершене

Збір на ліки для Галицької Вероніки

Житомирська область, приблизно 8000 тисяч гривень
Сподіваємося, кожен пам'ятає історію маленької красуні – Вероніки Галицької. Дівчинка бореться зі складним діагнозом – ДЦП, гіперкінетична форма зі стійкими вираженими рухомими порушеннями. Родина докладає максимум зусиль щоб Вероніка змогла подолати хворобу: це і постійні реабілітації у клініках, це і медикаментозне лікування. Вероніці необхідно закупити такі ліки: 1. Кальцій Д3 Нікомед Остеофорте. 2. Кідді Фарматрон. 3. Коензим Q10. 4. Тріметабол.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Кошельник Владислава

Яготин, 15000 тисяч, 14 років
Друзі! На сьогоднішній день допомога необхідна 14-ти річному Кошельнику Владиславу. Це дуже життє радісна дитина яка мріє жити повноцінним та здоровим життям. Йому поставлено діагноз: спастична диплагія, дитячий церебральний параліч та часткова атрофія зорових нервів.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Радько Вероніки

Кривий Ріг 3 роки, 25 000 тисяч
До фонду звернулася мама дівчинки Вероніки Радько. Її дворічна крихітка народилася на 27 тижні і на третю добу у Вероніки стався крововилив у головний мозок... Це все призвело до того що дитині поставлено діагноз: атонічно-астатичний синдром зі стійкими вираженими руховими порушеннями. Вероніці необхідно пройти реабілітацію у центрі "Вільний Рух". Самостійно оплатити реабілітацію мама не може, так як лікується від онкології. Вартість лікування –25 000 гривень.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Кошельник Владислава

Яготин, 15000 тисяч, 14 років
Друзі! На сьогоднішній день допомога необхідна 14-ти річному Кошельнику Владиславу. Це дуже життє радісна дитина яка мріє жити повноцінним та здоровим життям. Йому поставлено діагноз: спастична диплагія, дитячий церебральний параліч та часткова атрофія зорових нервів.