Отримати допомогу

Діти

Потребують допомоги - 1

Однією з основних цілей нашої організації є допомога маленьким підопічним фонду, які  мають тяжкі невиліковні захворювання.

Хтось із цих діток потребує ліків, комусь потрібна реабілітація, але всіх їх об`єднує одне – надія на дитинство без болю.

На сучасному етапі розвитку медицини, ДЦП повністю невиліковний. Однак проведення своєчасної якісної терапії, занять із психологом, комплексу заходів психофізичного розвитку, масажів та інших процедур дозволяють значною мірою ліквідувати  вплив ДЦП та дати діткам можливість вести повноцінне життя й пізніше адаптуватися в суспільстві.

Наша організація  надає фінансову підтримку дітям, що страждають на ДЦП й потребують медичної реабілітації: масажів, консультацій та занять з психологами, спеціальних процедур. 

Фонд оплачує послуги спеціалістів, проїзд та перебування в містах лікування й реабілітації дітей, батьки яких не мають можливості фінансувати такі трати самостійно.

Але звичайно ж, без Вас, шановні благодійники, наша робота не можлива.
І це таким діткам, Ви можете допомогти вже сьогодні.

Діти – це головне багатство для кожного, а щасливі діти з чарівними дитячими посмішками – це вершина бажань кожного свідомого громадянина.

Ранок обов’язково буде добрим, доки є небайдужі люди!
Долучайтеся до нашої місії ,адже цим діткам так потрібна надія.
Надія, яку може подарувати кожний з нас!

Відкриваємо збір коштів на реабілітацію для Кумпан Кирила

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Шановні добродійники! Спільної допомоги потребує 6-ти річний Кирило Кумпан. Хлопчик народився під час першої передчасної вагітності з вагою 2160 г. З народження в дитини складний діагноз: спастична квадриплегія (ДЦП, подвійна геміплегія з порушенням функції самостійного обслуговування та пересування). В родині працює лише тато, адже мама через хворобу сина знаходиться з ним цілодобово та робить все можливе для того, щоб він розвивався. Фінансові можливості родини вичерпані, тому мама звертається до всіх небайдужих людей за допомогою в оплаті курсу реабілітації в іпоцентрі «Росток життя ». Вартість лікування 35 000 гривень.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію Щербиніна Ярослава

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Шановні благодійники! На даний момент нашої з вами допомоги потребує Щербинін Ярослав. На жаль у хлопчика такий діагноз - ДЦП,спастичний тетрапарез з вираженими руховими порушеннями у вигляді неможливості самостійного пересування. Мама робить все можливе,щоб син міг жити повноціним життям,але для цього потрібне постійне лікування. Тому на даний час хлопчику необхідно пройти курс реабілітації в іппоцентрі "Росток життя". Вартість - 35.000 гривень. Просимо кожного не бути байдужим,та допомогти хлопчику жити повноціним життям!
Пожертвування завершене

Відкриваємо збір на реабілітацію для Колісника Івана

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Вельмишановні благодійники! На даний момент термінової допомоги потребує Іван Колісник. Хлопчик бажана дитина, але народився під час складних пологів у гіпоксії, з вагою 2110 г. Як наслідок Іванку поставлено діагноз – подвійна геміплегія. Мама робить все можливе, щоб син міг жити повноцінно, але для цього необхідне постійне лікування. Тому відкрито збір на реабілітацію у іппоцентрі "Росток Життя". Вартість – 35 000 гривень. Сподіваємося на небайдужість та відкритість кожного!
Пожертвування завершене

Збір на допомогу для реабілітації Панченко Івана.

Харківська обл. 35000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Вельмишановні добродії! Допомоги потребує 13-ти річний Панченко Іван. Для покращення фізичного стану, хлопчику необхідні постійні реабілітації. Якщо на даному етапі зупинитись, то усі зусилля будуть марними. Через фінансові проблеми, мама уже не може оплатити реабілітацію. Тому звернулась за допомогою до нас. Івану поставлено діагноз: ДЦП, псевдобульбарний синдром, дисфагія. Чергова реабілітація буде проходити у м. Харків в центрі «Росток життя». Будь ласка, давайте допоможемо хлопчику у боротьбі з його недугом.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію Покровської Мілани

Дніпропетровська обл. 35000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Доброго дня шановні благодійники! Термінової допомоги потребує Покровська Мілана. Діагноз: ДЦП, спастична диплегія зі стійкими незворотними руховими порушеннями у вигляді відсутності самостійного пересування, східна косоокість. Потребує реабілітації у іппоцентрі "Росток Життя". Оскільки, батьки не мають такої фінансової змоги , саме тому і звернулися до нашої благодійної організації. Вартість лікування 35 000грн. Просимо бути небайдужими та допомогти Мілані.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Хименець Єви

Дніпропетровська обл. 35000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Доброго дня! Шановні добродії зараз термінової допомоги потребує Химинець Єва. Діагноз: ДЦП, подвійна гімеплегія з грубими руховими порушеннями. Завдяки реабілітаціям дівчинка може запобігти атрофії та ослаблення м'язів внаслідок яких можна уникнути контрактур. Зараз сім'я звернулася до нашого благодійного фонду за допомогою так, як не взмозі оплатити реабілітацію в центрі "Росток Життя" вартість якої 35 000грн. Тому просимо Вас, небайдужих людей допомогти, аби покращити стан здоров'я дівчинки. Адже завдяки Вам діти вчасно отримують свою допомогу.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Баутіної Вероніки

Дніпропетровська обл. 35000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Вельмишановні добродії ! Допомоги потребує 10-ти річна Баутіна Вероніка. Дівчинці поставлено діагноз ДЦП. З кожною реабілітацією дитина розвивається і має гарні покращення. На жаль,мама не в змозі оплатити лікування ,так як виховує дівчинку самостійно ,а для того щоб прогрес розвитку не зупинявся потрібно проходити вчасно лікування Зараз Веронічці необхідно пройти курс реабілітації в іпоцентрі «Росток життя» Вартість лікування — 35 000 гривень . Просимо у вас як у небайдужих людей допомогти Вероніці в майбутньому жити повноцінним життям . Ваша допомога дуже важлива!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Майбороди Кіри

Харківська область, 35000 тисяч гривень -"Росток життя"
Незважаючи на перипетії сьогодення, життя триває і нам важливо підтримувати одне одного. Основне завдання кожного – докладати максимальну кількість зусиль для того щоб життя процвітало і було повноцінним в умовах війни. Це дуже добре розуміє Зоя Олександрівна – мама особливої дівчинки Кіри Майбороди. У дитини аутизм, відсутність мовлення та важка дезадаптація. Мама робить все можливе щоб Кіра розвивалася та змогла жити щасливо у майбутньому, не відчуваючи обмежень. Тому на даний момент відкриваємо збір коштів на курс лікування у іппоцентрі "Росток Життя". Вартість лікування – 35 000 гривень. Просимо кожного протягнути руку допомоги Кірі!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Лялюк Альони

Харківська область, 8 років, 20.000 тисяч гривень
Нашої з вами допомоги потребує 8-ми річна Люлюк Альона. У дівчинки діагноз - правосторонній геміпарез і часткова атрофія зорового нерва. Не дивлячись на важкий недуг, дівчинка досить успішно навчається у 2-му класі, і подає хороші результати. Батьки постійно займаються з дочкою, але цього недостатньо. Їй необхідні професійні реабілітації 3-4 рази на рік, щоб здоров'я Альони покращувалось. Фінансовий стан родини, на жаль, не дозволяє оплатити щорічне лікування. Тому мама звернулась до нашого фонду за допомогою у зборі коштів на чергову реабілітацію. Вона буде проходити в м.Харків, у іпоцентрі "Росток життя". Її вартість - 20 000 грн. Дуже надіємось, що ми знайдемо небайдужих людей, які зможуть допомогти Альонці у її важкій життєвій ситуації. Вдячні кожному, хто не лишиться осторонь і долучиться!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Колеснікова Тимура

Запорізька область, 5 років. 18000 тисяч
Вашої допомоги на сьогоднішній день потребує 5-ти річний Колесніков Тимур . Хлопчик народився на 28 тижні, глибоко недоношеним, самостійно не дихав , переніс інсульт і операцію на кишечнику сепсис з черевною кровотечею ,внаслідок чого був на ШВЛ 72 дні. У свої чотири роки минуло багато реабілітацій і операцій, зараз Тимурчик переніс дві складні операції на тазобедрених суставах і гостро потребує післяопераційних реабілітацій. Те, що відчуває малюк, не кожна доросла людина зможе витримати. Але ми віримо у диво. Адже кожна мама мріє вести свого малюка за ручку . Мама прохає поставити її синочка на ноги, вони пройшли вже не легкий путь з лікуванням і реабілітаціями.Головне – ні в якому разі не зупинятись. Післяопераційна реабілітація, яка буде проходити в Центрі "Буде Так " , повинна дати очевидні результати і закріпити проведену операцію . Поки хлопчик ще маленький, у нього набагато більше шансів покращити стан свого здоров’я і ми в це віримо.Ціна реабілітаії -18000грн . Допоможіть Тимурчику в його мрії - стати на ножки. Без вас їм не справитись.
Пожертвування завершене

Відкрито збір на дельфінотерапію для Майбороди Кіри

Харківська область, 20.050 грн
Наразі допомоги потребує Майборода Кіра , якій 5 рочків. Кіра була бажаною та довгоочікуваною дитиною у родині. Мама дівчинки мріяла про донечку, веселу, непосидючу матусину помічницю. У віці 2,5 роки мама Кіри почала помічати, що дитина не схожа поведінкою на дітей свого віку. У дівчинки виявили: дитячий аутизм, відсутність мовлення, важка дезадаптація. Їй оформили інвалідність, і почалися постійні реабілітації. Весь цей час дівчинка безперервно працювала з корекційними педагогами, була на іпотерапії, на дельфінотерапії. Кіра – весела, позитивна дівчинка, яка відвідує дитячий садок, вона відкрита до спілкування з дорослими та дітьми, непосидюча та активна в повсякденному житті. Але дівчинка не розмовляє, за свої 5 років вона не сказала ще жодного слова, вона не може контролювати свою поведінку (часто в неї бувають істерики, свої протести вона висловлює криками). Завдяки підтримці небайдужих людей, Кіра проходила курси реабілітації, і це дуже позитивно вплинуло на її розвиток: останнім часом вона почала проявляти більший інтерес до навчання, стала більш спокійною, вона із задоволенням вивчає букви, складає з них слова. Кірі необхідні постійні реабілітації, які допоможуть адаптуватись до життя, покращити розумовий розвиток та навчитись спілкуватись з суспільством. Результати дівчинки вселяють надію та надихають на нові досягнення, тому мама прохає нас з Вами допомогти зі збором коштів в дельфінарій «Немо» в м. Харків. Вартість реабілітації – 20 050 гривень. Прохаємо Вас, шановні благодійники, як небайдужих людей, допомогти дівчинці у проходженні реабілітації.
Пожертвування завершене

Збір на допомогу для реабілітації для Шевченко Олі

Харківська область,18000 тисяч "Росток Життя"
Народження Олі чекали з нетерпінням. Нічого не віщувало біди, як на 30-му тижні вагітності у жінки почалися передчасні пологи. Так на світ з’явилася Олічка. Її легені розкрилися, проте були незрілими, тому дихати перші 8 днів її життя допомагав апарат ШВЛ. Олі довелося зробити переливання крові, їй застосовували сильну медикаментозну терапію. Згодом стан дівчинки стабілізувався. На щастя, Оля змогла самостійно дихати, її рефлекси були в нормі. Оля почала набирати вагу, і коли вона почала важити 2 кг, її з мамою нарешті виписали додому. Мама дуже серйозно поставилася до рекомендацій лікарів і щомісяця перевіряла донечці слух, зір, їй робили УЗД головного мозку. І, ніби, спочатку все було під контролем, проте згодом у дівчинки почав підніматися м’язовий тонус, Оля перестала ковтати їжу і постійно кричала. Лікарі поставили діагноз: ДЦП, спастичний церебральний параліч, спастичний тетрапарез, симптоматична міоклонічна епілепсія в анамнезі, загальне недорозвинення мови, косоокість. Оля вже пройшла 16 курсів реабілітації, один з яких оплачувала наша організація. Дитина потребує постійного прийому протисудомних препаратів, які покращують стан здоров`я. Потрібні постійні реабілітації, а мама, яка самостійно виховує доньку, вже не в силах оплачувати постійне лікування. Жінка прохає нас зібрати 18 000 грн. на реабілітацію в клініці «Росток Життя». Допоможіть дівчинці потрапити на новий курс реабілітації! Без Вашої підтримки, шановні благодійники, їм не впоратися.