Отримати допомогу

Діти

Потребують допомоги - 1

Однією з основних цілей нашої організації є допомога маленьким підопічним фонду, які  мають тяжкі невиліковні захворювання.

Хтось із цих діток потребує ліків, комусь потрібна реабілітація, але всіх їх об`єднує одне – надія на дитинство без болю.

На сучасному етапі розвитку медицини, ДЦП повністю невиліковний. Однак проведення своєчасної якісної терапії, занять із психологом, комплексу заходів психофізичного розвитку, масажів та інших процедур дозволяють значною мірою ліквідувати  вплив ДЦП та дати діткам можливість вести повноцінне життя й пізніше адаптуватися в суспільстві.

Наша організація  надає фінансову підтримку дітям, що страждають на ДЦП й потребують медичної реабілітації: масажів, консультацій та занять з психологами, спеціальних процедур. 

Фонд оплачує послуги спеціалістів, проїзд та перебування в містах лікування й реабілітації дітей, батьки яких не мають можливості фінансувати такі трати самостійно.

Але звичайно ж, без Вас, шановні благодійники, наша робота не можлива.
І це таким діткам, Ви можете допомогти вже сьогодні.

Діти – це головне багатство для кожного, а щасливі діти з чарівними дитячими посмішками – це вершина бажань кожного свідомого громадянина.

Ранок обов’язково буде добрим, доки є небайдужі люди!
Долучайтеся до нашої місії ,адже цим діткам так потрібна надія.
Надія, яку може подарувати кожний з нас!

Збір коштів на реабілітацію для Чернолоз Кіри

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Шановні благодійники! До благодійного фонду звернулась мама особливої дівчинки, яка потребує допомоги. Чернолоз Кіра –16-ти річна дівчинка з діагнозом: ДЦП, спастична диплегія зі стійким вираженим порушенням функцій ходіння. Реабілітація, яка обовʼязково, потрібна, запланована в центрі «Росток Життя». Вартість – 35 000 гривень. Просимо кожного не залишатися осторонь та допомогти Кірі пройти курс лікування, який закріпить наявний результат!
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для Коваля Данила

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Наші вітання! Шановні добродії, наразі термінової допомоги потребує особливий хлопчик – Коваль Данило. Він народився на 38 тижні вагітності при ускладнених пологах, тому має діагноз: ДЦП, симптоматична епілепсія та рухові порушення 5 рівня. Данилу 4 рочки і головна мета кожної реабілітації – це самостійні кроки та повноцінна ходьба. Отже, хлопчик потребує курсу в іпоцентрі «Росток Життя». Вартість – 35 000 гривень. Шановні добродії, просимо кожного долучитися та допомогти здійснити маленьку мрію Данила і його родини!
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для Гелетки Георгія

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Шановні добродії! Вкотре звертаємося до Вас щодо допомоги: наразі до благодійного фонду звернулась Гелетка Маргарита – мама 2-річного Гелетки Георгія, який має складний діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, рухові порушення, симпатична епілепсія та дизартричні порушення. Реабілітація спрямована на укріплення опорно-рухової системи, запланована у іпоцентрі "Росток Життя". Вартість – 35 000 гривень. Дуже просимо Вас не залишатися осторонь та допомогти маленькому Георгію!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Соляник Злати

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Вельмиповажні благодійники! Ми впевнені що кожен із Вас щодня робить величезний вклад у розвиток здорової і сильної української нації. Тому просимо кожного і надалі займатися цією благородною справою, наприклад, допомогти Соляник Златі із Харківщини. Їй поставлено діагноз: вроджені вади розвитку головного мозку, стійкі, необоротні рухові порушення опорно-рухового апарату та затримка психомоторного розвитку. Злата, як і всі інші діти хочеться насолоджуватися дитинством, проте недуга не дозволяє. Курси реабілітацій, які вона проходить сприяють боротьбі, але не завжди вистачає коштів. Отже, просимо кожного допомогти Соляник Златі пройти курс у іпоцентрі "Росток Життя". Вартість якого 35 000 гривень. Долучаймося!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Алдабаєва Богдана

м. Київ. Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіології „Я Є“ . Вартість курсу 35 000 грн.
Шановні благодійники! В черговий раз звертаємось до Вас за допомогою в зборі коштів на лікувальну реабілітацію для дитини. Нашої підтримки потребує Алдабаєв Богдан, йому 5 років. Дитина є дуже особлива бо має складний діагноз - синдром Смітта-Лямлі-Опіца. Просимо кожного відкликнутися та допомогти в зборі коштів на лікування яке заплановане у Міжнародному центрі реабілітації та нейрофізіології „Я Є“, вартує воно 35 000 гривень.
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для братів Чикаренко

Харківська обл. 65 600 тисяч гривень, "Росток Життя"
Наші вітання! Шановні добродії, наразі термінової допомоги потребують Чикаренко Роман та Костянтин. 9-ти річний Костя має: вроджену ваду головного мозку, гіпоплазію лобно-скроневих ділянок та гіпоплазію черв'яка мозочку. З 2015 року являється дитиною з інвалідністю. Також 12-ти річний Роман, який з 2011 року являється дитиною з інвалідністю, має діагноз: синдром Дауна. Хлопчики неодноразово проходили дороговартісні обстеження, лікування та курси реабілітації. На даний момент брати потребують пройти курс реабілітації в іпоцентрі "Росток Життя". Вартість – 65 600 гривень. Реабілітація буде спрямована на розвиток самостійності та покращення якості життя. Отже, просимо вас не залишатися осторонь та допомогти Чикаренку Роману та Костянтину!
Пожертвування завершене

Відкриваємо новий збір на реабілітацію для Левчук Марії

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Добрий день, шановні благодійники! Спільної допомоги потребує 8-ми річна дівчинка Марія Левчук. Марія народилась на 26 тижні вагітності, довгий термін перебувала у реанімації під апаратом ШВЛ. У перший рік життя Марії поставлено діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, двостороння сенсоневральна глухота 4 ступені. В 2019 році був встановлений кохлеарний імплант завдяки якому дівчинка краще чує навколишній світ. Мама постійно займається з донькою вдома, проходять лікування в реабілітаційних цетрах, щоб Марія почала ходити самостійно. У серпні 2023 року була проведена операція та ахілопластика на обох нижніх кінцівках і на даний час потрібна інтенсивна реабілітація, яка запланована в реабілітаційному іпоцентрі "Росток Життя", вартістю 35 000 гривень. Просимо кожного допомогти Марії повноцінно ходити!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Толченкова Андрія

м. Київ Реабілітаційний центр "Я Є!" Орієнтовна вартість 40 000 гривень.
Добрий день, шановні благодійники! Спільної допомоги потребує 6-ти річний Толченков Андрій. Дитині поставлено діагноз:  дитячий аутизм. Для покращення стану та соціалізації у суспільстві Андрію необхідна реабілітація у Міжнародному центрі реабілітації та нейрофізіології "Я є" Вартість лікування  – 40 000 гривень. Просимо кожного бути небайдужим та допомогти дитині жити краще!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Устименко Андрія

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Як кажуть у народі: "Добра справа два століття живе", тому, шановні благодійники, просимо Вас бути сьогодні тими, про кого говоритимуть століттями. А саме допомогти 9-ти річному Андрію Устименку із Полтавщини. Мама Олена перенесла складні пологи і як наслідок у Андрійка: спастична диплегія, кіфотична постава та симптоматична епілепсія. Тому хлопчик потребує курсу реабілітації у іпоцентрі "Росток Життя". Загальна вартість – 35 000 гривень. Долучайтеся, адже Ваша допомога дає можливість ЖИТИ!
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Мирошниченко Анни

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Вітаємо! До нашого фонду звернулась мама 13-річної Ані, Рафаловська Олена, з проханням допомогти у зборі коштів на реабілітацію в центрі «Росток Життя», вартість якої 35 000 гривень. Дівчинці поставлено діагноз- ДЦП, спастична диплегія, що є наслідком ревакцинації АКДП, але при регулярних заняттях вона має всі шанси знову ходити самостійно. Тому просимо Вас, шановні благодійники, вчергове долучитись.
Пожертвування завершене

Відкриваємо збір на реабілітацію для Фаркаш Владислава

Харківська обл. 35 000 тисяч гривень, "Росток Життя"
Добрий день, чуйні люди. Зараз звертаємось до Вас за допомогою для хлопчика Фаркаш Владислава. Просимо відкликнутися в зборі коштів на реабілітацію. Владислав має складний діагноз: ДЦП, спастична диплегія, рекурвація колінних суглобів. Дитина постійно потребує розвитку та занять зі спеціалістами. Цього разу Влад буде проходити лікування в реабілітаційному центрі «Росток життя», лікування вартує - 35000 гривень. Тому в котре Вас просимо підтримати дитину по мірі можливості.
Пожертвування завершене

Збір коштів на реабілітацію для Мельниченка Матвія

м. Львів. Центр логопедії та психології "Задзеркалля". Орієнтовна вартість 35 000 гривень
Шановні благодійники! Спільної допомоги потребує  хлопчик – 4-х річний Мельниченко Матвій. Дитині поставлено діагноз: двобічна хронічна сенсоневральна глухота. Переніс операцію по встановленню кохлеарних імплантів в зв'язку з цим необхідна реабілітація в Центрі логопедії  та психології  "Задзеркалля" (Львів). Вартість лікування  - 35 000 гривень. Просимо кожному  бути частиною цієї історії   та допомогти  Матвію  пройти необхідне лікування та мати краще життя.