Отримати допомогу

Діти

Потребують допомоги - 1

Однією з основних цілей нашої організації є допомога маленьким підопічним фонду, які  мають тяжкі невиліковні захворювання.

Хтось із цих діток потребує ліків, комусь потрібна реабілітація, але всіх їх об`єднує одне – надія на дитинство без болю.

На сучасному етапі розвитку медицини, ДЦП повністю невиліковний. Однак проведення своєчасної якісної терапії, занять із психологом, комплексу заходів психофізичного розвитку, масажів та інших процедур дозволяють значною мірою ліквідувати  вплив ДЦП та дати діткам можливість вести повноцінне життя й пізніше адаптуватися в суспільстві.

Наша організація  надає фінансову підтримку дітям, що страждають на ДЦП й потребують медичної реабілітації: масажів, консультацій та занять з психологами, спеціальних процедур. 

Фонд оплачує послуги спеціалістів, проїзд та перебування в містах лікування й реабілітації дітей, батьки яких не мають можливості фінансувати такі трати самостійно.

Але звичайно ж, без Вас, шановні благодійники, наша робота не можлива.
І це таким діткам, Ви можете допомогти вже сьогодні.

Діти – це головне багатство для кожного, а щасливі діти з чарівними дитячими посмішками – це вершина бажань кожного свідомого громадянина.

Ранок обов’язково буде добрим, доки є небайдужі люди!
Долучайтеся до нашої місії ,адже цим діткам так потрібна надія.
Надія, яку може подарувати кожний з нас!

Відкрито збір на дельфінотерапію для Майбороди Кіри

Харківська область, 20.050 грн
Наразі допомоги потребує Майборода Кіра , якій 5 рочків. Кіра була бажаною та довгоочікуваною дитиною у родині. Мама дівчинки мріяла про донечку, веселу, непосидючу матусину помічницю. У віці 2,5 роки мама Кіри почала помічати, що дитина не схожа поведінкою на дітей свого віку. У дівчинки виявили: дитячий аутизм, відсутність мовлення, важка дезадаптація. Їй оформили інвалідність, і почалися постійні реабілітації. Весь цей час дівчинка безперервно працювала з корекційними педагогами, була на іпотерапії, на дельфінотерапії. Кіра – весела, позитивна дівчинка, яка відвідує дитячий садок, вона відкрита до спілкування з дорослими та дітьми, непосидюча та активна в повсякденному житті. Але дівчинка не розмовляє, за свої 5 років вона не сказала ще жодного слова, вона не може контролювати свою поведінку (часто в неї бувають істерики, свої протести вона висловлює криками). Завдяки підтримці небайдужих людей, Кіра проходила курси реабілітації, і це дуже позитивно вплинуло на її розвиток: останнім часом вона почала проявляти більший інтерес до навчання, стала більш спокійною, вона із задоволенням вивчає букви, складає з них слова. Кірі необхідні постійні реабілітації, які допоможуть адаптуватись до життя, покращити розумовий розвиток та навчитись спілкуватись з суспільством. Результати дівчинки вселяють надію та надихають на нові досягнення, тому мама прохає нас з Вами допомогти зі збором коштів в дельфінарій «Немо» в м. Харків. Вартість реабілітації – 20 050 гривень. Прохаємо Вас, шановні благодійники, як небайдужих людей, допомогти дівчинці у проходженні реабілітації.
Пожертвування завершене

Збір на допомогу для реабілітації для Шевченко Олі

Харківська область,18000 тисяч "Росток Життя"
Народження Олі чекали з нетерпінням. Нічого не віщувало біди, як на 30-му тижні вагітності у жінки почалися передчасні пологи. Так на світ з’явилася Олічка. Її легені розкрилися, проте були незрілими, тому дихати перші 8 днів її життя допомагав апарат ШВЛ. Олі довелося зробити переливання крові, їй застосовували сильну медикаментозну терапію. Згодом стан дівчинки стабілізувався. На щастя, Оля змогла самостійно дихати, її рефлекси були в нормі. Оля почала набирати вагу, і коли вона почала важити 2 кг, її з мамою нарешті виписали додому. Мама дуже серйозно поставилася до рекомендацій лікарів і щомісяця перевіряла донечці слух, зір, їй робили УЗД головного мозку. І, ніби, спочатку все було під контролем, проте згодом у дівчинки почав підніматися м’язовий тонус, Оля перестала ковтати їжу і постійно кричала. Лікарі поставили діагноз: ДЦП, спастичний церебральний параліч, спастичний тетрапарез, симптоматична міоклонічна епілепсія в анамнезі, загальне недорозвинення мови, косоокість. Оля вже пройшла 16 курсів реабілітації, один з яких оплачувала наша організація. Дитина потребує постійного прийому протисудомних препаратів, які покращують стан здоров`я. Потрібні постійні реабілітації, а мама, яка самостійно виховує доньку, вже не в силах оплачувати постійне лікування. Жінка прохає нас зібрати 18 000 грн. на реабілітацію в клініці «Росток Життя». Допоможіть дівчинці потрапити на новий курс реабілітації! Без Вашої підтримки, шановні благодійники, їм не впоратися.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітіцію для Овчиннікової Софії

Харківська область, 5 років, 20 000 тисяч гривень
Овчинніковій Софійці 5 рочків, і вона все своє життя бореться з важкою недугою. У дитинки діагноз: затримка психічного та мовленнєвого розвитку, мікроцефальний синдром, псевдобульбарний синдром, підамідно-екстрапірамідний тетрапарез з вродженою вадою розвитку головного мозку; гіпоплазія мозолястого тіла, субмікроцефалія. Симптоматична епілепсія у вигляді міоклонічних припадків. Рідні бачать потенціал дитини, та докладають усіх зусиль, аби Софійка вчасно проходила курси реабілітації, які їй допомагають. Однак сьогодні сім’я знаходиться у скрутному матеріальному становищі, яке ставить під загрозу подальше лікування дівчинки. Саме тому мама і прохає нас з Вами про допомогу. Лікування у клініці " Росток Життя" повинно дати очевидні результати і закріпити попереднє лікування. Вартість реабітітації - 20 000 грн. Будь-які можливості родини використані давно. Тепер у Софії єдина надія – на Ваші добрі серця. Шановні благодійники, тільки з Вашою поміччю, дівчинка зможе пройти необхідне лікування та отримати шанс на краще майбутнє.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітіцію для Польового Сергія

Томатис 22 000 грн.
Шановні Добродії .До нас за допомогою звернулась мама особливого хлопчика - Сергійка . У хлопчика синдром Дауна,затримка психомовленевого розвитку та помірна розумова відсталість . З ранього дитинства мама прикладає максимум сил, щоб синочок розвивався , незважаючи на такий діагноз , пройдено уже багато реабілітацій .В 6 рочків дитині зробили операцію по видаленню аденоїдів , після чого почали появлятись перші звуки і слова . Зараз Сергійкові потрібно пройти черговий курс реабілітації в м. Харкові в реабілітаційному центрі " Space Cliniс" .Вартість -22000 грн. Просимо не бути байдужими до долі Сергійка .
Пожертвування завершене

Збір на операцію для Казімірчука Богдана

Миколаївська область, 11 тисяч 200 гривень
Добрий дня! Казімірчук Богдан народився на 27 тижні вагітності з масою тіла 1.260. Лікувався в Миколаєві. Діагноз встановили одразу і зробили операцію у півтора місяця на очах. На правому оці стоїть кришталик, а ліве око нуль, на ньому зроблено сім операцій, на жаль, треба видаляти око, щоб не втратити зір. Операцію будуть проводити у клініці " Охмадит". Після цього будуть ставити імплант. Вартість його буде становити 11 200 гривень.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Корольової Надії

Кривий Ріг 7 років 16 000 тисяч
Шановні доброчинці! До нас за допомогою звернулась мама 6-річної Корольової Надії. Дівчинка народилась передчасно, на 33 тижні вагітності. Після народження крихітку було переведено у відділ реанімації, де вона пробула 5 днів, а після цього потрапила у відділення новонароджених. У рік і 7 місяців Надійці поставили діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Батьки прикладають максимум сил, щоб донечка росла і розвивалась: пройшли багато курсів реабілітацій, у 2018 році прооперували Надійку за методом Ульзибата. Для того, щоб дівчинка і надалі розвивалась, потрібно пройти черговий курс реабілітації в м. Харкові іпоцентрі «Росток Життя», вартість - 16 000 грн
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Бережного Дениса

Кривий Ріг 6 років 17 000 тисяч гривень
Денис Бережний народився передчасно на 28 тижні вагітності під час складних пологів і це у результаті повпливало на те що у 5-ти річного хлопчика надскладний діагноз: внутрішня гідроцефалія, спастичний тетрапарез та симптоматична епілепсія. Батьки прикладають величезну кількість зусиль для одужання сина, проходячи комплексні реабілітації та щоденно займаючись вдома.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Волкодав Катерини

Харківська область, 5 років, 18.000 тисячі гривень
Вельмишановні добродії! Допомога необхідна 5-ти річній Катерині Волкодав. Дівчинці поставлено діагноз: спастичний церебральний параліч (подвійна геміплегія), рухові порушення 4 рівня по класифікації GFMCS, затримка психомовного розвитку. З кожною реабілітацією дитина розвивається і має гарні покращення: самостійно тримає голову та сидить без опори. На жаль, мама не в змозі оплатити лікування, так як самостійно виховує дівчинку. Наступна реабілітація буде проходити м. Харків в іпоцентрі "Росток Життя". Вартість лікування 18 000 гривень. Просимо не бути байдужими до чужого горя та допомогти дівчинці. Ваша допомога дуже важлива.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Хомич Артема

Харківска область, 6 років, 15000 тисяч гривень
За допомогою звернулась мама 6-ти річного Артема Хомич. В 3 рочки дитині поставлено діагноз: дитячий аутизм. Пройдено безліч реабілітацій і з кожним курсом є дуже гарні результати: Артем вміє самоймтійно їсти, вдягатись та вчиться вимовляти слова. На жаль, в батьків не вистачає коштів, а для того щоб прогрес розвитку не зупинявся потрібно проходити вчасно лікування. Зараз Артему необхідно пройти курс іпотерапії у центрі «Росток Життя» Вартість – 15 000 гривень. Прохаємо Вас як небайдужих людей допомогти Артему в майбутньому жити нормальним життям.
Пожертвування завершене

Збір на реабілітацію для Дубини Вероніки

Кривий Ріг, 1,6 років. Томатіс - 17.000 тисяч гривень
Крихітній Вероніці Дубині лише один рік та шість місяців, проте вона вже змушена боротися за місце під сонцем. ДЦП, атонічно-атактичний синдром з вираженими руховими порушеннями – це складна хвороба, яка не дозволяє крихітці насолоджуватися життям. Для того щоб подолати хворобу необхідно невпинно працювати, проходячи різні типи реабілітацій. Центр "Томатіс" є одним із перших хто допоможе Вероніці вступити у боротьбу із ДЦП. Просимо Вас, вельмишановні благодійники, подарувати разом з нами місце під сонцем Вероніці Дубині, адже, малесеньке янголятко заслуговує цього.