Отримати допомогу

Інтернати

Потребують допомоги - 2

В Україні налічується понад 700 інтернатних закладів для дітей.

Страшно навіть уявити, але це гірка правда про те, що наші діти проживають в таких будинках. Звичайно ж, про них піклуються, ними опікуються, але це не материнська любов.

Усі ми родом із дитинства. У кожного з нас  є спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки та запашні пиріжки з печі, про татові жарти і дідусеві настанови. 

Кожен з нас знає, що таке сімейне свято і подарунки від Діда Мороза, чи Святого Миколая. Ці спогади залишаться з нами на все життя. 

А зараз тільки уявіть, що є дітки, які уявлення не мають , що так може бути. Вони не знають, як мама може погладити по голівці за хороші оцінки, і як з татом можна поїхати на риболовлю. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовились батьки, або ж ці дітки хворіють, і не мають можливості на рівні гратися і спілкуватися з здоровими дітками.

Маленька крихітка залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому так мало любові, турботи та безпеки.

І звичайно ж, держава не бере на себе повну відповідальність на себе за забезпечення таких закладів.

Тому наша організація прийняла рішення  на постійній основі надавати необхідну гуманітарну допомогу таким закладам. 

Це інтернати, сиротинці, центри соціально-психологічної реабілітації та спеціалізовані дитячі будинки. 

Шановні Благодійники, Ви можете  також разом з нами можете допомогти таким діткам , зробивши благодійний внесок по програмі «».
Ми маємо пам`ятати, що чужих дітей не буває.

Допомога Свеському і Будищанському психоневрологічним інтернатам та Воронізькому будинку інтернат для ГПВІ

Сумська область
Добрий день, шановні благодійники! Нашої допомоги потребують три будинки інтернати, які знаходяться в Шосткинському районі Сумської області: – КУСОР Свеський психоневрологічний інтернат (який зазнав пошкождення від авіаудару та переміщений до міста Шостка); –КУСОР Воронізький будинок інтернат для ГПВІ; –КУСОР Будищанський психоневрологічний будинок інтернат. Необхідно забезпечити основним: –Засобами гігієни(мило туалетне,вологі серветки, шампуні). –Засобами для миття вікон,засобами для чищення унітазів, порошок. –Памперсами. –Шкарпетками літніми/зимовими,сорочками для сну. –Посудом. –Вимикачами. Просимо кожного долучитися до доброї справи та підтримати. Добро обов'язково повертається сторицею!

Допомога Свеському психоневрологічному інтернату

Сумська область
Добрий день ,чуйні,не байдужі люди! Нині звертаємось до Вас за допомогою Свеський психоневрологічному інтернату .Установа надзвичайно сильно постраждали від російської агресії.Майже вся будова було зруйнована , і було прийнято рішення перемістити в м. Шостка 167 підопічних хворих жінок ,мають надію на підтримку та чуйність людей .Так як приміщення яке надане постраждалим ,у занедбаному стані ,без світла та опалення ! Просимо кожного не проходити повз ,а підтримувати по мірі можливості .Адже якщо не ми, то ніхто !
Пожертвування завершене

Допомога КЗ “Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” ЖОР

Житомирська область с. Кмитів
Доброго здоров'ячка, шановні благодійники! Нашої спільної допомоги потребує «Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської області. Необхідно покращити умови у яких навчається 73 учнів з особливими освітніми потребами, тобто потрібно: – холодильна камера; – фільтри для води; – набори для творчості; – електричний гончарний станок; – сушильна машина, тощо. Просимо Вас, шановні меценати, не залишатися осторонь та допомогти, адже наша сила у єдності та співпраці!
Пожертвування завершене

Допомога Вознесенському геріатричному пансіонату Миколаївської ОДА

м. Вознесеньськ
Доброго дня шановні небайдужі серцем люди! На сьогоднішній день ми просимо підтримки в зборі коштів для допомоги Вознесенському геріатричному пансіонату де на постійній основі проживає 160 людей ,мова йде про допомогу та забезпечення пансіонат, самим необхідним на даний момент : -Постільна білизна - 260 комплектів -Подушки 70*70 -Засоби гігієни -Підгузки для дорослих -Присипки ,засоби для бриття, вологі серветки, пелюшки одноразові -Та додатково будівельні матеріали Просимо не бути байдужими бо в цьому закладу проживають люди з прифронтових територій,люди з інвалідністю,в тому числі прикуті до ліжка. Щоб дати можливість гарних умов в пансіонаті ,вони просять їх підтримати ,щоб вони могли піклуватися і на далі про людей які там проживають.
Пожертвування завершене

Допомога Черкаській спеціальній школі

м. Черкаси. Орієнтовна вартість 103 500 гривень
Доброго здоров'ячка, шановні меценати! Наразі щодо допомоги до благодійного фонду звернулась адміністрація комунального закладу "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" з проханням допомогти у придбанні навчального обладнання та побутового і кухонного інвентарю для надання якісних освітніх послуг та комфортних умов перебування дітей з особливими потребами. Список необхідного: - інтерактивний комплекс; - проектор (3 шт.); - LED лампа (15 шт.); - ноутбук (5 шт.); - холодильник; - чашка фарфорова без ручки (150 шт.). Будемо вдячні за кожну допомогу!
Пожертвування завершене

Допомога Тиврівському будинку-інтернату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку

Вінницька область, орієнтовна сума - 200 000 гривень
Слава Україні !!! Шановні меценати знову ми звертаємось за допомогою для Тиврівського обласного будинку - інтернату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку . Щоб ми допомогли закладу надати допомогу найнеобхідніших речей ,для нормального функціонування ,та забезпечити підопічних кращими умовами проживання в теперішніх умовах. Вірю ,що разом з Вами ми всилі як найшвидше допомогти. Просимо Вас небути байдужими в такій важливій справі .
Пожертвування завершене

Збір коштів на облаштування бомбосховища для Тетерівського будинку-інтернат

Житомирська область с. Тетерівка, орієнтовна сума 40 000 грн
Шановні добродійники! Вашої допомоги та підтримки потребує Тетерівський дитячий будинок інтернат. В будинку проживають та виховуються діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, частина з яких була евакуйована з окупованої Донецької області. В такий складний для всіх час, діти залишилися майже без державного фінансування, тому адміністрація закладу звернулася до фонду з проханням будівельні матеріали для облаштування бомбосховища. Орієнтовна вартість поставки 40000 гривень. Просимо кожного не лишатися осторонь та допомогти дітям, стати захищенішими під час сигналів повітряних тривог.
Пожертвування завершене

Збір коштів для Ананьївського дитячого будинку-інтернату.

Одеська область, орієнтовна сума 350 000 грн
Добродії та добродійки! Термінової допомоги потребують вихованці Ананьївського дитячого будинку-інтернату. Ці діти залишилися без батьківського піклування і тому потребують: – продукти харчування; – медикаменти; – миючі засоби; – господарські матеріали. Приблизна вартість допомоги – 350 000 гривень. Підтримка кожного надзвичайно важлива і допоможе забезпечити хоча б мінімальне існування.
Пожертвування завершене

Допомога Покришівському ЗДО “Золотий ключик”

Житомирська область с. Покришів, орієнтовна сума 80 000 грн
Вельмишановні добродії! Наразі допомоги потребує Покришівський ЗДО "Золотий Ключик", який функціонує з 2010 року. В закладі виховується 22 діток віком від 2 до 6 років. Колектив працівників, закладу, працюють над всебічним вихованням та розвитку малят. Для безпечного перебування дітей в садочку, в воєнний час, потрібно терміново облаштувати до використання захисних споруд, а саме підвальне приміщення, яке знаходиться в дошкільному закладі. Для цього необхідно: - цемент 65 шт. по 25кг - фарба емаль жовто-коричнева (2,9кг) 3 шт. - перила на сходи - електропровід - біотуалет - ліхтарі переносні - матрац надувний 10 шт. - світильники LED на стелю - ґрунтовка для стін та стелі 50л. - бочка для відходів - бочка для зберігання продуктів - ємність для води - вапно 10кг - щебінь 7 тон - розетка 3 шт. - електровимикач 2 шт. - електричні LED лампочки 5 шт. - світловий сигнал "Вхід" 1шт. - насос для накачування 1 шт. Просимо кожного не бути байдужим та допомогти тим, хто цього дійсно потребує.
Пожертвування завершене

Допомога Попільнянській селищній раді

Житомирська обл. смт. Попільня
Шановні добродії! За допомогою до небайдужих людей звернувся відділ «Служба у справах дітей Попільнянської селищної ради» з проханням допомогти дітям, які лишилися без батьківського піклування. Вони потребують гуманітарної допомоги, а саме допомога у придбанні дитячого та підліткового взуття. Давайте разом зробимо життя цих діток комфортнішим та щасливішим, особливо в такий непростий для всіх нас час.
Пожертвування завершене

Комунальний заклад “Одеський навчально – реабілітаційний центр” Чути серцем “Одеської Міської ради

м Одеса орієнтовна сума 40 000 грн
Шановні меценати! Одеський навчально-реабілітаційний центр «Чути серцем» просить кожного не бути байдужим та допомогти у вигляді продуктів харчування 35 дітям-інвалідам, які навчаються у цьому центрі: 1. Крупи (гречана, пшоняна, вівсяна, рисова та перлова ). 2. Побутова хімія (миюче для посуду, рідке мило, пральний порошок, шампунь, зубна паста тощо). 3. Макарони, цукор, олія та солодощі. Орієнтовна вартість – 40 000 гривень.
Пожертвування завершене

Комунальний заклад “Прибузька спеціальна школа” Вінницької обласної державної адміністрації

Вінницька область, орієнтовна сума - 220 000 гривень
Вельмишановні добродії ! На даний момент необхідна допомога для Прибузької спеціальної школи Вінницької обласної ради. У цій школі навчається і проживає 100 дітей з особливими освітніми потребами. Адміністрація та колектив постійно працюють над покращенням умов у закладі, і хочуть надати дітям гарні умови проживання. Тому заклад просить надати допомогу у вигляді будівельних матеріалів та обладнання для майстерень: -Гіпсокартон для стін; -Гіпсокартон для стелі ; -Шпаклівка старт та профіль; -Цемент ; -Фарба водоемульсійна та масляна для стін; -Плитка керамічна для підлоги та стін; -Бойлер-водонагрівач 80-100л-2 шт ; -Рукавиці, спец одяг чоловічий (розмір M, L, XL, XXL) ; -Елекролобзики; -Будівельні степлери; Також для покращення умов проживання діток просять закупити: -Ліжко одномісне; -Матрац ортопедичний; -Килимок приліжковий для підлоги; -Покривала м‘які ; Просимо кожного не бути байдужим та допомогти тим, хто цього дійсно потребує.