Отримати допомогу

Інтернати

Потребують допомоги - 1

В Україні налічується понад 700 інтернатних закладів для дітей.

Страшно навіть уявити, але це гірка правда про те, що наші діти проживають в таких будинках. Звичайно ж, про них піклуються, ними опікуються, але це не материнська любов.

Усі ми родом із дитинства. У кожного з нас  є спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки та запашні пиріжки з печі, про татові жарти і дідусеві настанови. 

Кожен з нас знає, що таке сімейне свято і подарунки від Діда Мороза, чи Святого Миколая. Ці спогади залишаться з нами на все життя. 

А зараз тільки уявіть, що є дітки, які уявлення не мають , що так може бути. Вони не знають, як мама може погладити по голівці за хороші оцінки, і як з татом можна поїхати на риболовлю. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовились батьки, або ж ці дітки хворіють, і не мають можливості на рівні гратися і спілкуватися з здоровими дітками.

Маленька крихітка залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому так мало любові, турботи та безпеки.

І звичайно ж, держава не бере на себе повну відповідальність на себе за забезпечення таких закладів.

Тому наша організація прийняла рішення  на постійній основі надавати необхідну гуманітарну допомогу таким закладам. 

Це інтернати, сиротинці, центри соціально-психологічної реабілітації та спеціалізовані дитячі будинки. 

Шановні Благодійники, Ви можете  також разом з нами можете допомогти таким діткам , зробивши благодійний внесок по програмі «».
Ми маємо пам`ятати, що чужих дітей не буває.

Збір коштів для Ананьївського дитячого будинку-інтернату.

Одеська область, орієнтовна сума 350 000 грн
Добродії та добродійки! Термінової допомоги потребують вихованці Ананьївського дитячого будинку-інтернату. Ці діти залишилися без батьківського піклування і тому потребують: – продукти харчування; – медикаменти; – миючі засоби; – господарські матеріали. Приблизна вартість допомоги – 350 000 гривень. Підтримка кожного надзвичайно важлива і допоможе забезпечити хоча б мінімальне існування.
Пожертвування завершене

Допомога Покришівському ЗДО “Золотий ключик”

Житомирська область с. Покришів, орієнтовна сума 80 000 грн
Вельмишановні добродії! Наразі допомоги потребує Покришівський ЗДО "Золотий Ключик", який функціонує з 2010 року. В закладі виховується 22 діток віком від 2 до 6 років. Колектив працівників, закладу, працюють над всебічним вихованням та розвитку малят. Для безпечного перебування дітей в садочку, в воєнний час, потрібно терміново облаштувати до використання захисних споруд, а саме підвальне приміщення, яке знаходиться в дошкільному закладі. Для цього необхідно: - цемент 65 шт. по 25кг - фарба емаль жовто-коричнева (2,9кг) 3 шт. - перила на сходи - електропровід - біотуалет - ліхтарі переносні - матрац надувний 10 шт. - світильники LED на стелю - ґрунтовка для стін та стелі 50л. - бочка для відходів - бочка для зберігання продуктів - ємність для води - вапно 10кг - щебінь 7 тон - розетка 3 шт. - електровимикач 2 шт. - електричні LED лампочки 5 шт. - світловий сигнал "Вхід" 1шт. - насос для накачування 1 шт. Просимо кожного не бути байдужим та допомогти тим, хто цього дійсно потребує.
Пожертвування завершене

Допомога Попільнянській селищній раді

Житомирська обл. смт. Попільня
Шановні добродії! За допомогою до небайдужих людей звернувся відділ «Служба у справах дітей Попільнянської селищної ради» з проханням допомогти дітям, які лишилися без батьківського піклування. Вони потребують гуманітарної допомоги, а саме допомога у придбанні дитячого та підліткового взуття. Давайте разом зробимо життя цих діток комфортнішим та щасливішим, особливо в такий непростий для всіх нас час.
Пожертвування завершене

Комунальний заклад “Одеський навчально – реабілітаційний центр” Чути серцем “Одеської Міської ради

м Одеса орієнтовна сума 40 000 грн
Шановні меценати! Одеський навчально-реабілітаційний центр «Чути серцем» просить кожного не бути байдужим та допомогти у вигляді продуктів харчування 35 дітям-інвалідам, які навчаються у цьому центрі: 1. Крупи (гречана, пшоняна, вівсяна, рисова та перлова ). 2. Побутова хімія (миюче для посуду, рідке мило, пральний порошок, шампунь, зубна паста тощо). 3. Макарони, цукор, олія та солодощі. Орієнтовна вартість – 40 000 гривень.
Пожертвування завершене

Комунальний заклад “Прибузька спеціальна школа” Вінницької обласної державної адміністрації

Вінницька область, орієнтовна сума - 220 000 гривень
Вельмишановні добродії ! На даний момент необхідна допомога для Прибузької спеціальної школи Вінницької обласної ради. У цій школі навчається і проживає 100 дітей з особливими освітніми потребами. Адміністрація та колектив постійно працюють над покращенням умов у закладі, і хочуть надати дітям гарні умови проживання. Тому заклад просить надати допомогу у вигляді будівельних матеріалів та обладнання для майстерень: -Гіпсокартон для стін; -Гіпсокартон для стелі ; -Шпаклівка старт та профіль; -Цемент ; -Фарба водоемульсійна та масляна для стін; -Плитка керамічна для підлоги та стін; -Бойлер-водонагрівач 80-100л-2 шт ; -Рукавиці, спец одяг чоловічий (розмір M, L, XL, XXL) ; -Елекролобзики; -Будівельні степлери; Також для покращення умов проживання діток просять закупити: -Ліжко одномісне; -Матрац ортопедичний; -Килимок приліжковий для підлоги; -Покривала м‘які ; Просимо кожного не бути байдужим та допомогти тим, хто цього дійсно потребує.
Пожертвування завершене

Відкриваємо новий збір на Брацлавську спеціалізовану школу

Вінницька область
Вельмишановні благодійники ! Зараз повторно до нас звернулась адміністрація Брацлавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької Обласної Ради. На даний момент у школі перебуває 327 учні, серед них діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків. В цій школі навчаються діти з особливими потребами. Дійсно, вони потребують особливої турботи, особливого догляду, прагнуть поваги, уваги та любові! Щоб покращити навчання дітей , заклад звернувся з проханням надати необхідні речі. Все шо потрібно діткам прописано в запиті від Директора школи. Прохаємо Вас, шановні благодійники, не бути байдужими і долучитися до допомоги цим дітям. Не відмовляйте у добрі тим, хто його потребує, якщо у Вашій силі допомогти.
Пожертвування завершене

Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької Обласної Ради

Вінницька область, орієнтована сума - 110.000 тисяч гривень
Вельмишановні добродії! Зараз необхідна допомога Брацлавській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької Обласної Ради. На даний момент у школі перебуває 327 учні, серед них діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків. Школа охоплює дуже велику територію та має багато навчальних аудиторій, які потребують косметичного ремонту, на який ніколи не вистачає коштів.
Пожертвування завершене

Березівска спеціальна школа Житомирської області

Житомирська область 40000 тисяч гривень
Вельмишановні добродії! На даний момент необхідна допомога Березівській спеціальній школі Житомирської обласної ради. Так як у школі навчається 129 дітей, то вони потребують належних умов проживання та навчання. Тому заклад просить надати допомогу у вигляді будівельних матеріалів: 1. Гіпсокартон стіновий – 20 листів. 2. Гіпсокартон стельовий – 10 листів. 3.Фарба ПФ (біла 2,8 кг) – 5 штук. 4. Фарба ПФ (жовта 2,8 кг) – 6 штук. 5. Фарба ПФ (блакитна 2,8 кг) – 4 штуки. 6. Грунтовка – 20 л. 7. Плінтус дерев'яний – 28 штук. Загальна вартість – 40 000 гривень. Просимо кожного не бути байдужим та допомогти тим, хто цього дійсно потребує.
Пожертвування завершене

Комунальний заклад “Одеський навчально – реабілітаційний центр” Чути серцем “Одеської Міської ради

Одеса
Комунальний заклад "Одеський навчально - реабілітаційний центр" Чути серцем "Одеської Міської ради. Це заклад, який знаходиться в м. Одеса, в якому здобують знання 116 особливих діток, заклад загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями сенсорного розвитку та складними порушеннями. Заклад створений з метою забезпечення реалізації прав осіб з особливими освітніми потребами, на здобуття дошкільної, початкової та базової середньої освіти.
Пожертвування завершене

Форма для команди “Авангард”

Житомир
Команда "Авангард" представляє Житомир на всеукраїнських змаганнях. Мав за честь зустрітися та передати від імені благодійного фонду "Рідні люди" нашим молодим спортсменам нову форму. Вірю, що на них чекає вилике майбутнє . Сподіваюсь, що одного дня ми будемо вболівати за них на Олімпійських іграх. Вважаю, що підтримка дитячо-юнацького спорту є дуже важливою. Це майбутнє нашого, великого спорту. Майбутнє нашої країни. Дякую усім, хто допоміг реалізувати цю програму. Ми й надалі будемо підтримувати дитяо-юнацькі команди Житомирщини.
Пожертвування завершене

Долучайтесь до інклюзивної спортакіади в рамках Міжнародного Дня захисту дітей

Житомир
«Все робимо самі» - це житомирська міська дитяча громадська організація, яка працює вже 18 років! Діяльність організації спрямована на підтримку дітей з інвалідністю, багатодітних, неповних та малозабезпечених родин, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами.
Пожертвування завершене

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ №1

Одеса
ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ №1- це установа охорони здоров’я, заснована на власності територіальної громади м. Одеси для здійснення медико-соціального захисту дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків, дітей із обмеженими можливостями здоров’я та дітей з сімей, які потрапили в складні життєві обставини з  врахування  особливостей та потреб регіону.