Отримати допомогу

Інтернати

Потребують допомоги - 0

В Україні налічується понад 700 інтернатних закладів для дітей.

Страшно навіть уявити, але це гірка правда про те, що наші діти проживають в таких будинках. Звичайно ж, про них піклуються, ними опікуються, але це не материнська любов.

Усі ми родом із дитинства. У кожного з нас  є спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки та запашні пиріжки з печі, про татові жарти і дідусеві настанови. 

Кожен з нас знає, що таке сімейне свято і подарунки від Діда Мороза, чи Святого Миколая. Ці спогади залишаться з нами на все життя. 

А зараз тільки уявіть, що є дітки, які уявлення не мають , що так може бути. Вони не знають, як мама може погладити по голівці за хороші оцінки, і як з татом можна поїхати на риболовлю. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовились батьки, або ж ці дітки хворіють, і не мають можливості на рівні гратися і спілкуватися з здоровими дітками.

Маленька крихітка залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому так мало любові, турботи та безпеки.

І звичайно ж, держава не бере на себе повну відповідальність на себе за забезпечення таких закладів.

Тому наша організація прийняла рішення  на постійній основі надавати необхідну гуманітарну допомогу таким закладам. 

Це інтернати, сиротинці, центри соціально-психологічної реабілітації та спеціалізовані дитячі будинки. 

Шановні Благодійники, Ви можете  також разом з нами можете допомогти таким діткам , зробивши благодійний внесок по програмі «».
Ми маємо пам`ятати, що чужих дітей не буває.

Пожертвування завершене

Форма для команди “Авангард”

Житомир
Команда "Авангард" представляє Житомир на всеукраїнських змаганнях. Мав за честь зустрітися та передати від імені благодійного фонду "Рідні люди" нашим молодим спортсменам нову форму. Вірю, що на них чекає вилике майбутнє . Сподіваюсь, що одного дня ми будемо вболівати за них на Олімпійських іграх. Вважаю, що підтримка дитячо-юнацького спорту є дуже важливою. Це майбутнє нашого, великого спорту. Майбутнє нашої країни. Дякую усім, хто допоміг реалізувати цю програму. Ми й надалі будемо підтримувати дитяо-юнацькі команди Житомирщини.
Пожертвування завершене

Долучайтесь до інклюзивної спортакіади в рамках Міжнародного Дня захисту дітей

Житомир
«Все робимо самі» - це житомирська міська дитяча громадська організація, яка працює вже 18 років! Діяльність організації спрямована на підтримку дітей з інвалідністю, багатодітних, неповних та малозабезпечених родин, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами.
Пожертвування завершене

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ №1

Одеса
ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ №1- це установа охорони здоров’я, заснована на власності територіальної громади м. Одеси для здійснення медико-соціального захисту дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків, дітей із обмеженими можливостями здоров’я та дітей з сімей, які потрапили в складні життєві обставини з  врахування  особливостей та потреб регіону.
Пожертвування завершене

Вишевицька спеціальна школа

Житомирська область 115.000 тисяч гривень
Вишевицька спеціальна школа – одна із провідних шкіл-інтернатів Житомирщини, яка навчає дітей із різними вадами. У школі 29 педагогів, які працюють над тим, щоб діти із різними вадами влилися в суспільство і були соціально-активними та фізично здоровими. Для цього існує декілька соціальних проектів та гуртків.