Отримати допомогу

ООС

Потребують допомоги - 0

Окупація наших територій стала справжнім викликом для України та міжнародної спільноти, адже одна з держав-гарантів  не просто вторглась на територію України, але офіційно оголосила його частиною РФ.

Починаючи з 2014 року і по цей день на наших землях панує війна. Війна за свої території, за свою незалежність і за свій народ!

Тисячі наших чоловіків, пішовши на передову, віддали свої життя за наш мир і спокій. Тисячі молодих хлопців і по цей час, день і ніч стоять під кулями ворога, захищаючи наші землі.

Наша організація «Рідні люди» не стоїть осторонь даної проблеми, і в рамках програми «АТО» допомагає нашим солдатам.Військові, склавши присягу, стають причетними  до долі своєї країни.

І їхній  службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру і спокою  України  сумлінно виконувати свій службовий обов’язок, ну а ми, в свою чергу, маємо допомагати їм.

Шановні меценати і просто небайдужі громадяни, закликаємо Вас також не стояти осторонь даної проблеми.

Давайте , об`єднавшись, допоможемо нашим захисникам.
Заради дідівської гідності, батьківської мудрості, заради могутності нашої Батьківщини.

Будемо надіятися і вірити , що і для нашої неньки-України настануть світлі  часи .

Пожертвування завершене

17й окремий мотопіхотний батальйон “Кіровоград”

Схід України
шановні меценати. 17й окремий мотопіхотний батальйон "Кіровоград", який передбачає на даний час в зоні проведення ООС на Сході України в Луганській області, звернулися до нас з проханням про безоплатну благодійну допомогу, яка необхідна для функціонування 2 механізованої роти 17 окрема мотопіхотного батальйону, а саме:
Пожертвування завершене

Військова частина 3я ОСР

ООС
Допомоги потребує військова частина 3я ОСР 1го яка виконує бойові завдання в районі проведення ООС на Сході України. Так як сезон міняється їм потрібно зараз: 1 Берці літні 40пар. 2 Кросівки тактичні 40пар. 3 Футболки х/б 40шт. 4 Панами польові 50шт. 5 Шорти військові 20пар. Просимо Вас чуйних та небайдужих допомогти нашим захисникам. Вартість допомоги 86 000 гривень.