Отримати допомогу

Форбрейн (FORBRAIN®) – все про Цю унікальну конструкцію

Використання унікального пристрою Форбрейн (FORBRAIN®) дозволяє тренувати аудіо-вокальний коло і розвивати довільний контроль мови. Більш того, поліпшується слухове сприйняття, звукове вимова, дикція, а також концентрація уваги і оперативна пам’ять.

Наш мозок сприймає звуки за допомогою двох різних каналів – зовнішньому повітряному і внутрішньому кістковому. Саме канал кісткової провідності використовуються в Форбрейн. Даний прилад являє собою міні-гарнітуру, оснащену динамічним фільтром, який закріплений на дужці «електронного вуха», і мікрофоном. Він дозволяє розвивати і тренувати слухо-мовну систему. Звукова інформація, завдяки вібраціям, які проходять через скроневі кістки, потрапляє прямо у внутрішнє вухо (приблизно в 10 разів швидше повітряної провідності).

Даний дивовижний апарат з першого погляду нагадує звичайні навушники з мікрофоном. Але це тільки на перший погляд. Насправді це інноваційна розробка, яка складається з мікрофона і «електронного вуха» з вбудованим фільтром. За допомогою спеціальних налаштувань можна видозмінювати, що надходить голос і його параметри.

Форбрейн – багатофункціональний і використовується для:

– вдосконалення процесів сприйняття інформації;

– формування фонематичного слуху;

– поліпшення синтезу та аналізу звуків мови;

– тренування вимови і виразності мовлення рідною або іноземною мовою;

– корекції і компенсації розладів мови (дизартрія, заїкання, дислексія);

– подолання труднощів у навчанні письма і читання вголос, при поганому розумінні прочитаного матеріалу;

– поліпшення пам’яті, концентрації уваги;

– поліпшення координації рухів, почуття ритму.

При роботі з дітьми спостерігається цікава тенденція, за допомогою впливу пристрою Forbrain на периферичних систему на практиці спостерігається момент «включення», коли дитина починає активно прислухатися до тих звуків, які чує. Дитина починає грати зі звуками і своєю мовою (то він кричить, то затихає, то починає спокійно вимовляти звуки). Для кожної дитини цей момент індивідуальний. Це може статися на 2-му занятті, а може і на 5-му, а іноді необхідно і кілька курсів Forbrain, але цей момент настає.