Отримати допомогу

Збір на реабілітацію для Дубини Вероніки

Кривий Ріг, 1,6 років. Томатіс - 17.000 тисяч гривень
Програма:
Крихітній Вероніці Дубині лише один рік та шість місяців, проте вона вже змушена боротися за місце під сонцем. ДЦП, атонічно-атактичний синдром з вираженими руховими порушеннями – це складна хвороба, яка не дозволяє крихітці насолоджуватися життям. Для того щоб подолати хворобу необхідно невпинно працювати, проходячи різні типи реабілітацій. Центр "Томатіс" є одним із перших хто допоможе Вероніці вступити у боротьбу із ДЦП. Просимо Вас, вельмишановні благодійники, подарувати разом з нами місце під сонцем Вероніці Дубині, адже, малесеньке янголятко заслуговує цього.

Збори завершено

Дякуємо всім хто прийняв участь та домоміг…

Звернення матері

Крихітній Вероніці Дубині лише один рік та шість місяців, проте вона вже змушена боротися за місце під сонцем. ДЦП, атонічно-атактичний синдром з вираженими руховими порушеннями – це складна хвороба, яка не дозволяє крихітці насолоджуватися життям.
Для того щоб подолати хворобу необхідно невпинно працювати, проходячи різні типи реабілітацій. Центр “Томатіс” є одним із перших хто допоможе Вероніці вступити у боротьбу із ДЦП.
Просимо Вас, вельмишановні благодійники, подарувати разом з нами місце під сонцем Вероніці Дубині, адже, малесеньке янголятко заслуговує цього.