Отримати допомогу
Допоможіть зібрати гроші поділившись посиланням:

Відкрито збір на дельфінотерапію для Майбороди Кіри

Харківська область, 20.050 грн
Програма:
Наразі допомоги потребує Майборода Кіра , якій 5 рочків. Кіра була бажаною та довгоочікуваною дитиною у родині. Мама дівчинки мріяла про донечку, веселу, непосидючу матусину помічницю. У віці 2,5 роки мама Кіри почала помічати, що дитина не схожа поведінкою на дітей свого віку. У дівчинки виявили: дитячий аутизм, відсутність мовлення, важка дезадаптація. Їй оформили інвалідність, і почалися постійні реабілітації. Весь цей час дівчинка безперервно працювала з корекційними педагогами, була на іпотерапії, на дельфінотерапії. Кіра – весела, позитивна дівчинка, яка відвідує дитячий садок, вона відкрита до спілкування з дорослими та дітьми, непосидюча та активна в повсякденному житті. Але дівчинка не розмовляє, за свої 5 років вона не сказала ще жодного слова, вона не може контролювати свою поведінку (часто в неї бувають істерики, свої протести вона висловлює криками). Завдяки підтримці небайдужих людей, Кіра проходила курси реабілітації, і це дуже позитивно вплинуло на її розвиток: останнім часом вона почала проявляти більший інтерес до навчання, стала більш спокійною, вона із задоволенням вивчає букви, складає з них слова. Кірі необхідні постійні реабілітації, які допоможуть адаптуватись до життя, покращити розумовий розвиток та навчитись спілкуватись з суспільством. Результати дівчинки вселяють надію та надихають на нові досягнення, тому мама прохає нас з Вами допомогти зі збором коштів в дельфінарій «Немо» в м. Харків. Вартість реабілітації – 20 050 гривень. Прохаємо Вас, шановні благодійники, як небайдужих людей, допомогти дівчинці у проходженні реабілітації.
Пожертвування відкрите

Реквізити

 • АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПриваБанк"
 • IBAN:
  IBAN: UA983052990000026007016407013
 • ЄДРПОУ:
  41284211
 • Карта до IBAN АТ "ПРИВАТБАНК":
  4246 0010 0082 2043
 • АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "А-БАНК" :
  IBAN: UA943077700000026005211121067
 • ЄДРПОУ::
  41284211

Наразі допомоги потребує Майборода Кіра , якій 5 рочків.
Кіра була бажаною та довгоочікуваною дитиною у родині. Мама дівчинки мріяла про донечку, веселу, непосидючу матусину помічницю.
У віці 2,5 роки мама Кіри почала помічати, що дитина не схожа поведінкою на дітей свого віку.
У дівчинки виявили: дитячий аутизм, відсутність мовлення, важка дезадаптація.
Їй оформили інвалідність, і почалися постійні реабілітації. Весь цей час дівчинка безперервно працювала з корекційними педагогами, була на іпотерапії, на дельфінотерапії.
Кіра – весела, позитивна дівчинка, яка відвідує дитячий садок, вона відкрита до спілкування з дорослими та дітьми, непосидюча та активна в повсякденному житті.
Але дівчинка не розмовляє, за свої 5 років вона не сказала ще жодного слова, вона не може контролювати свою поведінку (часто в неї бувають істерики, свої протести вона висловлює криками).
Завдяки підтримці небайдужих людей, Кіра проходила курси реабілітації, і це дуже позитивно вплинуло на її розвиток: останнім часом вона почала проявляти більший інтерес до навчання, стала більш спокійною, вона із задоволенням вивчає букви, складає з них слова.
Кірі необхідні постійні реабілітації, які допоможуть адаптуватись до життя, покращити розумовий розвиток та навчитись спілкуватись з суспільством.
Результати дівчинки вселяють надію та надихають на нові досягнення, тому мама прохає нас з Вами допомогти зі збором коштів в дельфінарій «Немо» в м. Харків.
Вартість реабілітації – 20 050 гривень.
Прохаємо Вас, шановні благодійники, як небайдужих людей, допомогти дівчинці у проходженні реабілітації.