Отримати допомогу

Комунальний заклад “Одеський навчально – реабілітаційний центр” Чути серцем “Одеської Міської ради

Одеса
Програма:
Комунальний заклад "Одеський навчально - реабілітаційний центр" Чути серцем "Одеської Міської ради. Це заклад, який знаходиться в м. Одеса, в якому здобують знання 116 особливих діток, заклад загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями сенсорного розвитку та складними порушеннями. Заклад створений з метою забезпечення реалізації прав осіб з особливими освітніми потребами, на здобуття дошкільної, початкової та базової середньої освіти.

Збори завершено

Дякуємо всім хто прийняв участь та домоміг…

Комунальний заклад “Одеський навчально – реабілітаційний центр” Чути серцем “Одеської Міської ради.
Це заклад, який знаходиться в м. Одеса, в якому здобують знання 116 особливих діток, заклад загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями сенсорного розвитку та складними порушеннями.
Заклад створений з метою забезпечення реалізації прав осіб з особливими освітніми потребами, на здобуття дошкільної, початкової та базової середньої освіти.
Освітні завдання :
*здобуття дітьми з особливими освітніми потребами дошкільної, початкової та базової середньої освіти з урахуванням особливостей.
*проведення корекційно-розвиткової роботи.
*консультації батькам які виховують дітей з особливими освітніми потребами, з метою залучання їх до освітнього процесу.
Весь колектив центру становить 40 осіб.
Із них 23 вчителі, 17 вихователів, практичний психолог, соціальний педагог, також 12 сурдопедагогів.
Всі вони непосильно трудятся на благо своїх учнів, готуючи їх до вступу у вищі та професійно – технічні заклади освіти, а також їх адаптації в соціальних та життєвих умовах.
На даний момент центру потрібна допомога.
Для покращення умов проживання особливих дітей, до БФ звернулась директорка центру з проханням допомогти закладу із найнеобхіднішим, так як держава в повній мірі не підримує даний центр, а саме потребується:
-керамічну облицювальну плитку для стін – кількість 120м2 та 40 мішків клею СМ11.
З урахуванням того, що на корпусах 2-4 протікає дах необхідно :
-металопрофіль темно коричневого кольору, глянцевий, товщиною 4-4,5.