Отримати допомогу

Допомога Вознесенському геріатричному пансіонату Миколаївської ОДА

м. Вознесеньськ
Програма:
Доброго дня шановні небайдужі серцем люди! На сьогоднішній день ми просимо підтримки в зборі коштів для допомоги Вознесенському геріатричному пансіонату де на постійній основі проживає 160 людей ,мова йде про допомогу та забезпечення пансіонат, самим необхідним на даний момент : -Постільна білизна - 260 комплектів -Подушки 70*70 -Засоби гігієни -Підгузки для дорослих -Присипки ,засоби для бриття, вологі серветки, пелюшки одноразові -Та додатково будівельні матеріали Просимо не бути байдужими бо в цьому закладу проживають люди з прифронтових територій,люди з інвалідністю,в тому числі прикуті до ліжка. Щоб дати можливість гарних умов в пансіонаті ,вони просять їх підтримати ,щоб вони могли піклуватися і на далі про людей які там проживають.

Збори завершено

Дякуємо всім хто прийняв участь та домоміг…

Доброго дня шановні небайдужі серцем люди!
На сьогоднішній день ми просимо підтримки в зборі коштів для допомоги Вознесенському геріатричному пансіонату де на постійній основі проживає 160 людей ,мова йде про допомогу та забезпечення пансіонат, самим необхідним на даний момент :
-Постільна білизна – 260 комплектів
-Подушки 70*70
-Засоби гігієни
-Підгузки для дорослих
-Присипки ,засоби для бриття, вологі серветки, пелюшки одноразові
-Та додатково будівельні матеріали
Просимо не бути байдужими бо в цьому закладу проживають люди з прифронтових територій,люди з інвалідністю,в тому числі прикуті до ліжка.
Щоб дати можливість гарних умов в пансіонаті ,вони просять їх підтримати ,щоб вони могли піклуватися і на далі про людей які там проживають.