Отримати допомогу

Допомога сім’ї Орленко

м. Боярка. Орієнтовна вартість 55 000грн.
Вельмишановні меценати! Вашої допомоги та підтримки в такий складний час потребує сім'я Орленко Валентини Олександрівни. У будинку вона проживає із своєю багатодітною сім'єю, яка опинилася в складних життєвих обставинах. В такий складний для всіх час, допомога є дуже важливим проявом чуйності та доброти. Тому до нас звернулася адміністрація Боярської міської ради із проханням про допомогу у закупці будівельних матеріалів, для покращення умов проживання родини. Орієнтовна вартість поставки 55000 гривень. Просимо кожного не лишатися осторонь та допомогти сім'ї, мати затишок в оселі та пережити таку складну зиму.

Збори завершено

Дякуємо всім хто прийняв участь та домоміг…

Вельмишановні меценати!
Вашої допомоги та підтримки в такий складний час потребує сім’я Орленко Валентини Олександрівни. У будинку вона проживає із своєю багатодітною сім’єю, яка опинилася в складних життєвих обставинах. В такий складний для всіх час, допомога є дуже важливим проявом чуйності та доброти.
Тому до нас звернулася адміністрація Боярської міської ради із проханням про допомогу у закупці будівельних матеріалів, для покращення умов проживання родини. Орієнтовна вартість поставки 55000 гривень. Просимо кожного не лишатися осторонь та допомогти сім’ї, мати затишок в оселі та пережити таку складну зиму.