Отримати допомогу

Допомога для Шосткинської РВА

Сумська область, м. Шостка.
Шановні меценати! Втрата найріднішої людини – це найскладніше випробування, яке припадає у житті, особливо у період війни. Людське життя цінується по-інакшому, тому одне з найважливіших завдань, яке припадає на людську долю – це підтримка, прояв поваги та взаємодопомоги! Отже, у період передріздвяних свят, коли в глибині душі жевріє надія, віра у дива та доброта, ми просимо кожного мецената долучитися до привітання дітей загиблих(померлих) Захисників та Захисниць України Шосткинського району. Це 90 дітей яким ми закупимо шоколадні подарунки та канцелярські набори. Долучаймося, тому що наша сила у взаємодопомозі та обʼєднанні!

Збори завершено

Дякуємо всім хто прийняв участь та домоміг…

Шановні меценати!
Втрата найріднішої людини – це найскладніше випробування, яке припадає у житті, особливо у період війни. Людське життя цінується по-інакшому, тому одне з найважливіших завдань, яке припадає на людську долю – це підтримка, прояв поваги та взаємодопомоги!
Отже, у період передріздвяних свят, коли в глибині душі жевріє надія, віра у дива та доброта, ми просимо кожного мецената долучитися до привітання дітей загиблих(померлих) Захисників та Захисниць України Шосткинського району. Це 90 дітей яким ми закупимо шоколадні подарунки та канцелярські набори.
Долучаймося, тому що наша сила у взаємодопомозі та обʼєднанні!