Отримати допомогу

Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької Обласної Ради

Вінницька область, орієнтована сума - 110.000 тисяч гривень
Програма:
Вельмишановні добродії! Зараз необхідна допомога Брацлавській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької Обласної Ради. На даний момент у школі перебуває 327 учні, серед них діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків. Школа охоплює дуже велику територію та має багато навчальних аудиторій, які потребують косметичного ремонту, на який ніколи не вистачає коштів.

Збори завершено

Дякуємо всім хто прийняв участь та домоміг…

Вельмишановні добродії!
Зараз необхідна допомога Брацлавській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької Обласної Ради.
На даний момент у школі перебуває 327 учні, серед них діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків. Школа охоплює дуже велику територію та має багато навчальних аудиторій, які потребують косметичного ремонту, на який ніколи не вистачає коштів.
Навчальний заклад має постійні досягнення в проведенні предметних олімпіад, різноманітних конкурсів та змагань. І для того щоб покращити умови для учнів, заклад звернувся до нашого фонду, з проханням забезпечити найнеобхіднішим. З переліком ви можете ознайомитись на всіх офіційних сторінках.
Просимо кожного не бути байдужим та забезпечити діток найнеобхіднішим.